פורום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

בהנהלת: אמיר פוגל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום לימודי עיצוב גרפי/תקשורת חזותית הינו הבמה עבור המתעניינים בלימודי עיצוב גרפי/ תקשורת חזותית העוסק בשאלות היכן לומדים? מה כלול בתוכנית הלימודים? תנאי הקבלה, מצב שוק העבודה ועוד.

אמיר פוגל

סמנכ"ל מכללת "אקזיט" והבעלים של חברת הפיתוח- מומנטס טכנולוגיות בע"מ.

ליטל אזולאי | 22:38  02/09/07
אני ליטל אני מעוניינת לדעת פרטים על גרפיקה ממוחשבת. אני רוצה להתחיל ללמוד את המקצוע הזה ותמיד שאני נכנסת באתרים ללימודים רשום לי עיצוב גרפי - אני רוצה לדעת מה ההבדל בניהם... והייתי רוצה לקבל שמות של בתי ספר טובים בתחום בחיפה. תודה מראש ליטל :)
אלי נשיא | 08:35  03/09/07
דבר ראשון הייתי מציע לך לקרוא את ההודעות האחרונות שהיו בפורום הן בדיוק על אותו נושא. ולגבי שאלתך, גרפיקה ממוחשבת מכשיר אותך לידע בתוכנות הרלוונטיות ואת מוגדרת כביצועיסטית, עיצוב גרפי מוסיף את אלמנט העיצוב הדורש ממך יותר יצירתיות בביצוע העבודה. הצעתי היא פשוט לראות את תוכן הקורס בכל מקום שאת מתעניינת בו. הנך יכולה למצוא מוסדות לימוד מצויינים בצפון באתר זה בחיפוש על פי איזור
ליטל אזולאי | 23:00  03/09/07
איזה תנאי קבלה יש לגרפיקה ממוחשבת? אני צריכה לדעת לצייר?
אלי נשיא | 08:19  04/09/07
במכללות להכשרה מקצועית תנאי הקבלה יכולים להיות ראיון, מבחן קבלה בגרות מלאה, אנגלית וכדומה. במוסדות אקדמאים תנאי הקבלה הם בגרות מלאה במקרים מסויימים גם פסיכומטרי ותיק עבודות מקיף. אין צורך לדעת לצייר, זהו גם לא תנאי קבלה. ותמיד אפשר ללמוד.
ליטל אזולאי | 12:56  04/09/07
תודה רבה עזרת לי מאוד!
סטודנטית | 15:37  21/10/07
יש לך פסיכו או לא? אם אין לך, את יכולה לפנות למכללת תילתן אבל כדי להתקבל אליו, את צריכה לעבור מבחני קבלה ומכינה בתוכנות. בנוסף לכך, יש לך שם בחירה בין קורס תלת שנתי (שבשנה הראשונה את לומדת הכל) לבין קורסים בודדים או לימודי תואר שלא מחייב אותך פסיכו לעומת מכללות אחרות.
סגור