פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שלום, אני בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ותעודת הוראה במתמטיקה ומדעי המחשב, עובדת בהייטק. ברצוני לעשות הסבה לתחום טיפולי - הכיוון שמעניין אותי הוא בעיות תקשורת/הספקטרום האוטיסטי (טיפול/הדרכה/הוראה). אילו אפשרויות יש בתחום זה? באיזה מקום ניתן ללמוד? מה אורך הלימודים? (תעודה/תואר) תודה
שני צור | 10:21  01/08/08
עליך לעשות הסבת אקדמאים להוראת חינוך מיוחד. תעודה זו תיקח לך בערך שנתיים. תוכלי לפנות לשם כך לכל אחת מהמכללות לחינוך.
שירה | 15:34  03/08/08
היי מיכל, אני מציעה לך להתעניין בלימודים בבית ברל במסלול לחינוך מיוחד. אני סיימתי השנה תואר ראשון בחינוך מיוחד. אני יודעת שיש שם מסלול להרחבת הסמכה שמאפשר לך להוציא תעודת הוראה בחינוך מיוחד ולעבוד בדיוק בתחום שמעניין אותך. מדובר בתוכנית אישית שבה את מקבלת אקרדיטציה על הקורסים שכבר למדת. הלימודים במסלול הם עד שנתיים. אני ממליצה לך בחום על חינוך מיוחד בבית ברל, אני חושבת שזה תחום מאוד מעניין עם המון פוטנציאל לעזור לילדים. שהייה לך בהצלחה עם הלימודים.
טליה | 18:56  04/08/08
יש מסלול מעולה להסבה לחינוך מיוחד.כדאי להתענין ולבדוק כמה השלמות את צריכה לעשות.
סגור