פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אורל בן אהרון | 12:38  28/01/08
מישהו שמע על המסלול של החינוך המיוחד במכללת לוינסקי?? כמה שנים זה?? איזה תעודה מקבלים בסוף הלימודים??
דורון ווג | 18:06  28/01/08
אני לא יודע לגבי מכללת לוינסקי אבל אני כן יכול לספר לך על סמינר הקיבוצים בו אני לומד- 3 שנים + עבודה פרטנית עם ילד שבסופם את מקבלת תואר בוגר בהוראה +תעודת הוראה כפולה לחינוך מיוחד ולבית ספר יסודי/חט"ב. הדגש כאן הוא יותר על המורה כמנהיג, וכמוביל חברתי מה שאני לא בטוח שיש בלוינסקי. וזה כולל גם אפשרות לנסות תחומים אחרים אגב של חינוך,כמו אומנות טיפולית, אנגלית, טיפול בבע"ח. מקווה שעזרתי, ושיהיה בהצלחה!
אליהו בן עטר | 18:54  03/02/08
זה באמת מיוחד מה שהולך בסמינר, מבחינת צוות ההכשרה והסטודנטים. אני אישית באנגלית, לבד בין עשרות בנות, מה יותר טוב מזה? :) ברצינות - אני לומד עכשיו קורס שנקרא הוראת אנגלית לליקויי למידה, וזה אחד הדברים הכי מעניינים שלמדתי בחיים. יוצא לי הרבה לקרוא בפורומים על מורים של הסמינר, ותמיד זה מלווה במחמאות ובדוגמאות של דברים מיוחדים שהם עושים כדי להעביר חומר. מאד ממליץ.
שמרית | 14:09  06/02/08
היי אני חייבת להגיד שמה שאמרת הוא ממש לא נכון ושבתור סטודנטית לחינוך בלוינסקי יש לנו את כל המסלולים שציינת את בע"ח האמנות והאנגלית אני ממליצה לפונים בפורום לפנות ישירות למכללות ולא להסתמך רק על המידע בפורום כי לא ברור אם הוא מבוסס על אמת או אוליי אינטרסים של כותבים מסויימים ואני לא רומזת... שמרית
שרון | 10:06  08/02/08
אני ממש מסכימה. במכללת לוינסקי לא רק שיש אפשרות להחשף לנושאים האלה אלה גם לקבל תעודות-למשל בטיפול בבעלי חיים
טלי ששון | 09:02  29/01/08
כדאי שתתקשר ישירות למכללה שמעניינת אותך ותבררי פרטים - זה יהיה אמין ביותר והם ידעו לתת לך את המידע שמעניין אותך.
רינת | 13:35  30/01/08
כן. אני מכירה את המסלול. זה מסלול של 4 שנים או שלוש למצטיינים. אחלה חברה ואחלה מורים. מקבלים בסוף תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה בחינוך מיוחד
סגור