פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

בקרוב עומד להיפתח הקורס השמיני במספר ל"תמיכה נפשית ברשת בעבור מתבגרים" שמקיים Y elem‏ בעבור מתנדבים שהם מטפלים, יועצים, עוסקים בחינוך בלתי פורמאלי וכאלה שבדרך להיות כאלה. Y elem הינו פורטל שהוקם ע"י עמותת עלם בשנת 2004 והוא עוסק בתמיכה נפשית בבני נוער בגילאים 13-21 . הקורס בן 56 שעות אקדמיות והוא עוסק בהיבטים פרטניים , משפחתיים וקהילתיים בעבודת הנוער תוך התאמה לתמיכה נפשית ברשת. הקורס יעסוק גם בגישות שונות הקשורות לעבודת הנוער. ההתנדבות ב Y elem‏ כרוכה בהשתתפות פעילה בקורס שלאחריו "כדרכם של מתנדבים בעמותת עלם לעשות" התחייבות לשנת התנדבות. ההתנדבות לאחר הקורס כרוכה בהשתתפות בפורום הדרכה מקוון, הגעה להדרכה קבוצתית אחת לחודש והדרכה פרטנית רבעונית/לפי צורך. המשמרת השבועית היא בת 3 שעות מהבית . מוזמנים לשלוח קו"ח : מטפלים, יועצים, מנחי קבוצות, עוסקים בחינוך בלתי פורמאלי, סטודנטים במקצועות מדעי ההתנהגות. * קו"ח נא לשלוח ל : einav@elem.org.il
שלום אני סטודנטית לפסיכולוגיה וחינוך שנה ראשונה. ומשאת נפשי היא עבודה עם נוער בפרט נוער בסיכון. יש לי ניסיון בתחום מכיוון שעבדתי כאם בית חינוכית מחליפה {עקב חופשת לידה} ובעקבות כך גם נרשמתי ללימודים אלו במטרה לעשות הסבת מקצוע. ברצוני לדעת האם יש אפשרות גם לסטודנטים שנה א' להרשם לקורס ולהתנדב אצלכם? אם כן אשמח להצטרף ולסייע במידת האפשר ולתרום מזמני ונסיוני למען ילדי ישראל. תודה לירז גדרי
סגור