פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

אני מסיימת שנה שניה פסיכולוגיה בחיפה וכבר נרשמתי למתא"ם כולל הקורס הכנה. אני מאוד מתלבטת לאיזו מגמה להגיש מועמדות לתואר שני. המטרה שלי היא לעבוד במרכזים או במוסדות לילדים שנמצאים באוכ' סיכון, בעיקר בעקבות הורים חסרי יכולת או ליקויים שונים שלא מטופלים בשל קושי כלכלי. אני מחפשת להתערב בנקודה בה ניתן ליצור מפנה ולשפר משמעותית את סיכויי הילד לתפקד ולפרוח. אני מתלבטת בין קלינית, קלינית-חינוכית והתפתחותית. לא ברור לי עבור כל אחד מהם בדיוק מגבלות בתעסוקה. אני מאוד חוששת מהקושי להתקבל לקלינית בעיקר וגם לשאר. אנו נדרשים לשים את כל הביצים בסל אחד כי עדיפות שניה כלל לא מקבלת התייחסות. מה המסלול של קלינית חינוכית עלול להיות עמוס מדי ולא לאפשר לי לעבוד במהלך התואר, מה דלא מתאפשר עבורי. לגבי התפתחותית חסר לי מידע רב על סיכויי קבלה, אפשרויות תעסוקה ועומס הלימודים בתואר. כל מידע שיתרום לי להחלטה יתקבל בברכה. תודה
שלום פרי אני מצרפת לך לינק לשני אתרים בתחום הפסיכולוגיה 1. משרד הבריאות 2. הסתדרות הפסיכולוגים בהם את יכולה לקרוא על ההתמחויות, לשאול שאלות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מקוה שיעזור בהצלחה http://www.health.gov.il/pages/default.asp?maincat=19&catId=50&PageId=948
סגור