פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

ודים | 20:15  17/08/10
שלום רב, קודם כל אני מבקש מכל מיני נציגי שיווק של מכללות לא לענות להודעה הזו, אני מריח אתכם מקילומטרים. רצוי שמנהל הפורום יענה. אני מעוניין ללמוד במסלול דו חוגי של כלכלה ותקשורת במכללת אריאל אך המסלוליים הדו חוגיים שלהם, לפי מה שהבנתי, מאושרים רק ע"י מל"ג איו"ש ולא ע"י מל"ג ירושלים. וכעת לשאלתי- מה זה אומר מבחינת הדיפלומה שאקבל בסוף התואר? האם אקבל דיפלומת תואר ראשון בכלכלה ותקשורת כמו שמקבלים בכל מוסד אחר, האם המסלול הזה מוכר בשוק העבודה והאם אקבל עליו נקודות זיכוי ממס הכנסה ככל בוגר תואר ראשון או שאי ההכרה ממל"ג ירושלים מונעת ממני לקבל נקודות זיכוי אלה. אכן שאלותיי מסובכות מעט מן השאלות הרגילות שמועלות כאן בפורום, אך אני מקווה שמנהל הפורום או בוגר תואר דו חוגי אחר מאריאל (לא נציג שיווק) יוכל לענות לי בדיוק ובאובייקטיביות. מודה לכם מקרב לב, ודים.
שרון אשכנזי | 14:57  19/08/10
שלום ודים השאלות אכן מורכבות אך מאוד חשובות. על מנת להיות בטוח במה מאושר ומה לא מאושר ע"י מל"ג זה או אחר הייתי מציעה ליצור קשר עם המל"ג עצמו באמצעות פניות הציבור דרך האתר או בשיחה טלפונית ולבדוק עימם ישירות. כמו כן ראה לינק זה מהאתר של מל"ג לגבי מכללת אריאל: http://www.che.org.il/colleges/default.aspx על פי המפורסם באתר אני לא רואה כלל התייחסות לשילוב של כלכלה ותקשורת. בנוסף לגבי נקודות זיכוי עלייך להעזר במחלקת משאבי אנוש במקום עבודתך או לחילופין במס הכנסה לבירור שאלה זו. שרון
סגור