פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום . אני חרשת מתקשרת וורבלית באופן שוטף וכן בשפת הסימנים . התקבלתי ללימודי תעודה לרכוש כלים כמתורגמנית בשפת הסימנים . על מנת שאוכל לממן את הלימודים שהם שכר לימוד אקדמי כ - 12.000 ש'ח לשנה ,(הלימודים שנתים) אני מחפשת מקורות מימון . פונה אני לעזרתכם בעיצה למי ניתן לפנות ולקבל עזרה במימון . בחרתי בתחום המתורגמנות מהמקום שראיתי חברים רבים הנקלעים לקשיים עם הסביבה שלא מבינה אותם בשל קשיי תקשורת ( רופא משפחה , מורה בביה'ס, בית משפט, שרותי רווחה ועוד ועוד...) מעבר לתרגום זו הזדמנות להעצמת הקהילה החרשת בקהילה שהיא חייה בה ואני רואה דרך התרגום ערוץ נוסף להעצמה . אשמח לקבל עיצה , כיוון למי ניתן לפנות ולקבל עזרה . תודה שירי .
שרון אשכנזי | 15:00  19/08/10
הי שירי נסי דרך הביטוח הלאומי ואולי גם באמצעות אתר של "מילגות" אליו תוכלי להגיע באמצעות הקשת המילה "מילגות" במנוע חיפוש. בהצלחה שרון
סגור