פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שי | 17:03  04/03/09
היי שרון, האם השילוב של תקשורת עם פסיכולוגיה עשוי לפתוח דלתות נוספות בסיום התואר, גם מבלי להמשיך בתואר שני בפסיכו'?
שרון אשכנזי | 09:02  05/03/09
בוקר טוב שי השאלה היא מה אתה רוצה לעשות בעתיד. במה תרצה לעסוק. שרון
הוא לומד תואר בין תחומי בבן גוריון תכנס לאתר שלהם
שי | 23:33  05/03/09
אני מתעניין יותר בשילוב הנ"ל בת"א, במקביל ללימודים ב"כותרת".
ארי | 20:05  08/03/09
עשיתי את התואר הראשון בפסיכולוגיה בתל אביב כיום אני עושה את התואר השני שלי בבן גוריון אין מה להשוות. אם הייתי יודע קודם הייתי עושה גם את הראשון בבן גוריון. זו דיעה אישית
שי מוקיר | 21:56  08/03/09
מאיזו בחינה אין מה להשוות? אווירה? רמת המרצים? עם מה שילבת פסיכולוגיה בתל אביב?
בבן גוריון בדקתי את הפקולטה כשקראתי בסקר של אגודת הסטודנטים הארצית שהמחלקה באוניברסיטת בן-גוריון היא המחלקה הטובה ביותר ברמת המרצים והבוגרים שיוצאים ממנה. החלטתי לעשות תואר בין תחומי באותו זמן מפני שכיום (בכל העולם) ומתרחבת המגמה של ללימודים רב-תחומיים כבסיס לפתיחת אפשרויות רבות יותר בעבודה, במחקר ובכלל. אתה מקבל הכשרה הבין-תחומי, ידע במגוון רחב יותר של תחומים. בחרתי בתקשורת כי ידעתי שאמשיך לתואר שני מחקרי בנושא אספקטים של פסיכולוגיה וסוציולוגיה במדיות השונות. מעדויות של אנשים שלומדים מסלול דומה לשלי אני יכול לומר שמי שחשובה לו בין תחומיות ולא מעוניין בתואר שכאילו קורץ מאותה תבנית עוגיות, ללמוד בבן גוריון. לשאלות ספציפיות אשמח לענות
שי מוקיר | 16:34  14/03/09
הבהרת את הנקודה. אמנם אני למדתי במוסד אחר אבל החוויה שלי היתה דומה לזו שלך.
סגור