פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום רב, כמו הרוב המכריע של הפונים בפורום הזה גם אני מתעניינת בלימודי תקשורת.ספציפית התחום שאני מתעניינת בו הוא תקשורת חזותית/עיצוב גרפי. מצד שני גם כל התחום של תקשורת מסביב די מעניין אותי מה שהביא אותי לתהות האם יש אפשרות לקחת בתואר של תקשורת וניהול ולמקד את החלק של תקשורת על העניין החזותי-גרפי או שמא עליי לסיים את התואר בתקשורת וניהול לחוד ואז להוסיף על זה הכשרה ספציפית בעיצוב חזותי וגרפי? שאלה נוספת היא לגבי רקע בטרם תחילת הלימודים האם נדרש ממני ידע מוקדם בתוכנות גרפיות כמו פוטושופ ויכולת איור וציור טובה ללא קשר למחשב?(אם אני מדברת על התחום החזותי הגרפי)
שרון אשכנזי | 08:28  11/03/08
הי הילה ידע קודם בתחום הגרפי אינו נדרש, כמובן שכישרון בתחום יכול רק לעזור. אם את מדברת על התואר הראשון במכללה למינהל בתקשורת וניהול הרי שבתכני התקשורת התוכנית מציעה ארבעה מסלולי התמחות שאחד מהם הוא בתקשורת דיגיטלית המכיל בין השאר את כל מה שקשור לגרפיקה ועיצוב. אני חושבת שבשלב ראשון קורסים אלה מספיקים על מנת להתחיל ולעבוד בתעשייה, הכשרה נוספת ממוקדת יותר תמיד תוכלי לרכוש בהמשך אם תרגישי שאת זקוקה לה. בהצלחה, שרון
הילה | 09:20  11/03/08
תודה על התגובה העניינית והמהירה.אני מבינה שהמסלול הזה קיים במכללה למנהל עם נושאי ההתמחות בתקשורת דיגטלית.האם אופציה כזו של התמקדות בתחום הדיגטלי קיימת גם באונ'? ואם אני באמת עושה את התואר הזה של תקשורת וניהול וממקדת את התקשורת על התחום הדיגטלי והממוחשב באיזה תפקידים בשוק אני יכולה להשתלב אח"כ?
שרון אשכנזי | 16:34  12/03/08
הי הילה באוניברסיטאות הלימודים הם תיאורטיים ולכן אין התמקדות בפן מעשי כמו התחום הדיגיטלי. התפקידים בתחום הדיגיטלי הם מגוונים ויכולים להתמקד בגרפיקה ממוחשבת, בצילום ועריכה דיגיטלית, בפרסום ושיווק באינטרנט, בניהול תכנים בחברות של טלפונים סולולאריים וכו' וכו'. הייתי ממליצה לקבוע פגישת יעוץ ולשמוע על תוכנית הלימודים בצורה מעמיקה ומסודרת. בהצלחה שרון
סגור