פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

ברי | 15:28  16/03/08
הי שרון, רציתי לדעת מה מבדיל בין תקשורת במכללה למינהל לבין תקשורת בבין תחומי. ידוע לי כי שניהם מוסדות מכובדים, שניהם יקרים מאוד, אך מה בלימודים עצמם נותן ערך מוסף, ואיך השוק מגיב לתארים משניהם, האם באותה מידה?
בוקר טוב ברי אחד ההבדלים העיקריים בין המכללה למינהל למרכז הבינתחומי הוא בתוכנית הלימודים. במכללה למינהל התואר הוא בתקשורת וניהול ואילו בבינתחומי הוא בתקשורת. עלייך לבדוק בצורה מעמיקה מה כל תוכנית לימודים מעניקה, כמה מסלולי התמחות קיימים, מהם וכמה ניתן לבחור, באיזה שלב מתבצעת הבחירה, האם קיים סטאז', מה הבוגרים עושים כיום וכו'. על שאלות אלו תוכל לקבל מענה בפגישות יעוץ במוסדות השונים וכך תוכל לעמוד על ההבדלים העיקריים. בהצלחה שרון
קרן | 12:38  17/03/08
איך אפשר להשוות בכלל??? בחוג לתקשורת בין 2 המכללות? אני לומדת במכללה למינהל בקמפוס ת"א שנה ב' בחוג לתקשורת הלימודים סופר מעניינים.. אבל מה שחשוב זה הפרקטיקה שיש במהלך התואר.. ורוכשים הרבה ידע מעבר.
הבנתי שהחוג של תקשורת עומד לעבור רובו ככולו לראשל"צ למקום חדש לגמרי בעוד כשנה וחצי?? **ואם כן מה אמורים לעשות אנשים שאין להם רכב צמוד ורוצים ללמוד בפקולטה הזו?(לראשל"צ הרבה יותר קשה להגיע באוטובוסים מאשר לת"א).**
שרון אשכנזי | 16:05  25/03/08
הי הילה היום יש רכבת לראשל"צ ומהתחנה יש אוטובוסים למכללה, כמו כן מתוכננת תחנת רכבת מול קמפוס המכללה למינהל בראשל"צ. כך שלא צריכה להיות בעיה להגיע לשם. שרון
היי, אני רוצה להתחיל ללמוד תקשורת אבל רציתי לגדעת באיזה תחומים נוגעים בתואר ואיפה הלימודים מתבצעים.. ואני אשמח אם תוכלי לספר לי יותר. תודה רבה:)
הדר | 22:43  17/04/08
המייל שלי אם יותר נוח.. kipi1233@walla.com
איך לומדים למבחן הזה?
סגור