פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

יש לי תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מבר אילן. כעת אני מעוניין בMA. אין לי זמן לGMAT ולכן אלך למכללה. התקבלתי גם לאונו וגם לאור יהודה. מה תוכלו להגיד לי על המקומות? היכן יש חובת נוכחות? (אני עובד קשה וחשוב לי הדינמיות) וכןאיזה מקום ישאיר אותי עם תעודה "שווה " יותר? תודה
שרונה קרני | 11:24  05/10/10
שלום בתור מנהלת פורום איני יכולה להמליץ על מוסד כזה או אחר, אני משאירה זאת לחברי הפורום. בנוסף אני ממליצה לך לפנות ליעוץ אישי במוסדות בהם אתה מתעניין, לפנות לסטודנטים ובוגרים ולקבל החלטה. בהצלחה
היי בתור סטודנט במרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה (תואר 2 מנע"ס + מימון) אני יכול להעיד על תוכנית לימודים מעניינת ומאתגרת, תכנית מנטורים מעולה (אני כנראה יתחיל בקרוב :) ובכלל אווירה מאוד נעימה ולא מלחיצה כמו באוניברסיטה... אני לא ממש מכיר את קרית אונו אבל לגבי אור יהודה אני ממליץ בחום... לשיקולך! נ.ב כמו שהבנתי מהסמסטר הקרוב GMAT חובה...כשאני התחלתי לא היה צריך אך מאחר וסיים כבר מחזור ראשון של MBA וקיבלו תעודות הם נדרשו להעלות את סף הקבלה ....
סגור