פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

שי | 22:38  09/05/09
אשמח לקבל את התייחסות הפורום למסלול MBA בקריית אונו איכות ההוראה,כמות סטודנטים בכיתה,יוקרה של התואר בשוק העבודה ועוד. כל תגובה תתקבל בברכה....
נטלי | 11:27  10/05/09
היי: שמעתי על כך שכל מי שרוצה להתקבל יכול , הדרישה לגימאט לא קיימת, אין בכלל סינון. אני ממליצה לך לךבדוק את העניין
שי | 12:06  11/05/09
אשמח לקבל עוד פרטים ממי שיודע, פחות שמועות יותר עובדות
סטודנטית | 17:42  11/05/09
אני עושה שם עכשיו את הMBA שלי נכון אין GMAT יש דרישות קבלה של ממוצע 80+ בתואר ראשון מכתב המלצה ממקום עבודה וראיון קבלה הכי טוב להתקשר אליהם לרישום ולבדוק אם עומדים בתנאים
שי | 21:49  11/05/09
ממוצע התואר הראשון שלי הוא מעל 80 ,ולכן אין לי ממש בעיה לעמוד בדרישות הקבלה.פשוט מחפש עוד פרטים, על רמת הלימודים ,רמת ההוראה, כמות הסטודנטים בכול כיתה, ועוד
סטודנטית | 15:48  13/05/09
רמת ההוראה טובה, כמו בכל מקום יש מרצים טובים יותר ויש פחות אבל בסה"כ הכללי אחלה סגל יש מי שמקטר שהרמה גבוהה ושלפעמים מקשים בכוונה כמות סטודנטים - זה משתנה.. אם יש לך קצת זמן הכי טוב זה שתקפוץ לבקר בקמפוס, תקבע פגישה ובדרך תסתובב קצת, "תרגיש" את המקום.. ההתלבטות שלי הייתה בזמנו בין אונו לבין עוד שני מקומות ורק אחרי שביקרתי בכולם פיזית החלטתי
סגור