פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אז ככה - אני בן 28, השתחררתי לאחרונה משירות קבע בצה"ל, בו שירתתי מספר שנים כקצין שלישות (הייתי עתודאי ולמדתי תואר במשאבי אנוש באוניברסיטת חיפה). במהלך השירות גם סיימתי MBA בטכניון, ועם שחרורי לאחרונה, גיליתי כי אני רוצה לעשות הסבה מקצועית לתחום אחר, יותר "טכני" ומספק אופציות תעסוקה בשכר גבוה יחסית. אחת האופציות העדיפות מבחינתי היא ראיית חשבון, ורציתי לשאול לגבי הלימודים בבר אילן - האם תעודה כזו מספיק "נחשבת" בחיפוש אחרי מקומות עבודה? במידה ולומדים במסגרת זו, מה מסלול הקריירה הצפוי בהמשך, מהן אפשרויות הקידום ומהם בעצם התפקידים שאפשר לעשות? מהו השכר לו ניתן לצפות בתחילת הדרך ובשלבים יותר מתקדמים - ובאילו תפקידים? מהי דרגת האינטנסיביות בעבודה? האם השוק "מוצף" או שלא קשה למצוא עבודה בתחום? מלבד חשבונאות אני גם שוקל לעשות הסבה לתחום המחשבים - תוכנה וייתכן אף שאהיה מוכן להשקיע את הזמן והכסף הדרוש בתואר ראשון נוסף, אבל כמובן שאם אמצא דרך "חסכונית" יותר אך יעילה, אעדיף אותה. סליחה על אורך ההודעה, אך כל תשובה שתעזור לי לגבש דעה תעזור בתודה מראש, אייל
על השאלות שלך אפשר לכתוב עבודה של 30 עמודים. תעיין קצת בפורומים של הסטודנטים תמצא תשובות על כל השאלות. בקצרה: השוק מוצף בטירוף תעודה נחשבת, תלוי בציונים. התחום לא טכני - זו טעות נפוצה אפשרויות קריירה: מתמחה מרוויח מינימום ולאחר מכן אתה מייד הופך להיות סמנכ"ל כספים של טבע (תאמין לי שיש כאלה שבאמת חושבים שזה כך) לימודי חשבונאות בגילך זו לא הדרך האופטימלית לעשות כסף.
תודה שלא הקפדת על כך שהתשובה לא תהיה צינית. באופן כללי תודה על ההתייחסות ועל מתן דעתך.
מיקי | 22:24  26/01/12
אני פשוט מכיר כמה אנשים שעשו את המסלול והתאכזבו בדרך.
סגור