פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ריקי בלטה | 13:54  20/01/12
שלום, אני מעוניינת ללמוד למקצוע חשבת שכר עם אפשרות ליהיות גם מנהלת חשבונות (או רק חשבת שכר) ויש לי כמה שאלות. 1. מה רמת הידע הנדרשת במתמטיקה? יש לי 3 יח' בגרות בציון עובר נמוך מאוד, אני בכלל לא מתחברת למתמטיקה ומעבר לחישובים בסיסיים לא מבינה כלום (אלגברה וכדומה). 2. מאיפה להתחיל בכלל? אני יודעת שעלי לעבור קודם קורס בהנהלת חשבונות, האם 1+2 מספיק או שיש צורך גם ב3 כדי להמשיך לקורס חשבות שכר? אם 1+2 מספיק, האם על מנת שיהיו לי אפשרויות תעסוקה טובות יותר כחשבת שכר כדאי לעבור גם קורס סוג 3 או שאפשר להמשיך ישירות לחשבות שכר? 3. אני רוצה ללמוד בחיפה, אילו מוסדות באיזור נחשבים יותר? 4. מה העלות הממוצעת של הקורסים הנ"ל? תודה רבה
סגור