פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

חברים יקרים שלום! אני מסיים עכשיו תואר ראשון בחשבונאות.. במהלך ה-2 שנים שעברו גיליתי שאני פשוט שונא את החומר הזה ולא מסוגל לראות יותר קרנות שיערוך וכדו' (!!!). השאלה שלי היא מה הלאה? אני לא מסוגל לחשוב על שנת השלמה... הרבה אומרים לי שזו טעות אבל מה אני יכול לעשות? אני ממש לא אוהב את זה? מה אעשה הלאה? רציתי ייעוץ מס אבל הבנתי שאין לי פטורים :( איזה ייאוש.... מה עושים חברים? לאיזה כיוונים פונים? תודה,
שירות לקוחות, סתם, אתה לא לבד, קודם כל תבדוק היטב מה כן אתה אוהב, תפנה ליועץ מקצועי בתחום. מקצועות קשורים: יועץ השקעות / פנסיוני (שם יהיו לך פטורים) שמאי מקרקעין מבקר פנים (הולך חזק) תשקול הסבות מסובסדות (סיעוד / הוראה) - אבל זה כבר הלכתי רחוק מדי.
סגור