פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכאל לביא | 02:46  24/07/10
שלום רב, אני לומד לימודי תעודה של ראיית חשבון בבר אילן , זה מסלול של 7 סמסטרים רצופים וכרגע אני נמצא בסמסטר שני ללימודי. השאלה שלי היא באיזה שלב לחפש היתמחות , ואיך כדאי ליצור קשר אם המשרדים ( לשלוח במייל , טלפון או לשלוח בדואר את הקורות החיים למשרדים ). ועוד שאלה כי אני קצת מבולבל , התמחות אפשר להתחיל רק אחרי שעברתי את שני מבחני המועצה או שאפשר להתחיל אותה גם לפני המבחנים. תודה רבה לכול העונים. נ.ב. אבל בבקשה רק מי שיודע....תודה
. סיון | 12:23  26/07/10
שלום מיכאל, אני ממליצה לך להתחיל בחיפוש ההתמחות כבר בשלב זה. לשם הקבלה סטודנטים לתואר ראשון בחשבונאות סוגרים התמחות כבר בסיום השנה הראשונה ללימודי התואר- סטודנטים שסיימו עכשיו שנה א' משריינים התמחות לאוקטובר 2012 או 2013 (בהתאם לתכנית הלימודים אותה הם לומדים). בהצלחה, סיון
סגור