פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליזה | 09:09  20/03/10
היי, באוקטובר הקרב אני מתכננת להתחיל ללמוד בחוג לחשבונאות במסלול דו חוגי עם כלכלה או משפטים,מבחינת נתוני הקבלה אני מתקבלת גם לאונברסיטת ת"א וגם לי-ם,אבל אין לי מושג מי מהן נחשבת יותר,אני יודעת שבכליליות י-ם נחשבת יותר אבל האם גם בחוג לחשבונאות בפרט? והאם יוצאי אונברסיטאות עדיפים על יוצאי מכללות?בהנחה שהם סימו עם אותם הציונים? תודה על התגובות...
רעות | 16:12  22/03/10
אני לא יודעת לגבי משפטים אבל בכלכלה 2 האוניברסיטאות בסה"כ אותו דבר כך שהשיקולים שלך יכולים להיות פשוטים יותר כמו מרחק נסיעה, חברים וכד' בקשר למיתוס הזה של בוגרי אוניברסיטאות עדיפים על יוצאי מכללות, צריך לשים לב שרוב רובם של המרצים במכללות הם מרצים באוניברסיטאות בהווה או בעבר הלא רחוק ואני אומרת את זה כי אני לומדת בקריה האקדמית אונו וכמעט כל המרצים שלי הם ככה ואני יודעת שגם כמעט כל המרצים של משפטים הם מרצים מבר אילן כך שגם שם אין הבדל לפני שהתחלתי ללמוד מנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות שאלתי חבר של הורי שיש לו משרד רו"ח ולפי מה שהוא אומר, כשהוא מקבל בוגר לסטאז' הוא מסתכל רק על צינים ולא על מוסד הלימודים אז את יכולה להסיק מזה את המסקנה בהצלחה
ימית | 12:09  19/04/10
אי אפשר לומר באופן גורף שיש העדפה לזה או זה. יש מקומות שלא מייחסים לזה חשיבות כל עוד הסטודנט בעל ציונים טובים והוא פרקטי. יש סטודנטים שיודעים היטב מהי התיאורה אך כשזה מגיע לעבודה ממשית, הם מגמגמים ולא בטוחים. כמובן שיש משרדים שיש להם עדיפות ליוצאי אוניברסיטאות, אין מה לעשות. זה מתפצל לכאן ולכאן.
ליזה | 23:26  28/04/10
דווקא שמעתי אחרת לגמרי,הבנתי שממש מיחסים חשיבות לאיפה עשית את התואר,כמו כן בהנחה שישנם שני מועמים אחד מאונברסיטה ואחד ממכלה עם אותם ציונים,תמיד יעדיפו יוצא אונברסיטה!! ומבין המכללות...מי נחשבת טובה?שמעתי שרופין והמכללה למנהל נחשבות טובות וקרית אונו דווקא נחשבת פחות טובה...לא כך??
סגור