פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

נירית | 23:46  23/08/10
לפני כשבוע שאלתי באתר על אפשרות ללימודי אנגלית לאנשים מבוגרים (אני בת 60) תודה ללין שהעבירה לי לינק ללימודים באנגליה. צר לי, אני לא מצליחה למצוא /להבין אם יש כיתות לאנשים מבוגרים. אם בכלל יש משהו כזה. אני כן רואה לימודים למבוגרים והכוונה לבני 20 + אני מוצאת לימודים מיוחד למבוגרים לספרדית - לא לאנגלית. האם מישהו שמע, או יודע על אופציה ואני מדגישה למבוגרים. איני רוצה להיות בכיתה שכל התלמידים יהיו בסביבות גילאי 20 - 30 אודה מאוד על העזרה
שלום נירית, הכיתות בבתי הספר הן מעורבות לכל הגילאים - אין כיתות מיוחדות לגילאי 60. החוויה בבתי הספר זה להכיר אנשים מכל העולם במגוון גילאים.
בוכובזה גילה ומשה | 23:51  30/03/13
אנחנר בני 60 + מעוניינים ללמוד אנגלית בחו"ל במשך תקופה של כמה חודשים, נשמח לשמוע הצעות.
רחלי ג | 23:30  08/10/13
פרשתי השנה מעבודת ההוראה.אני מעוניינת ללמוד אנגלית באחת מהמדינות הבאות. אנגליה,קנדה או ארה"ב.אני יודעת שיש מסגרות שמארגנות גם מגורים. אם את מעוניינת צרי איתי קשר ,השאירי פרטים. r1604gi@walla.co.il רחלי

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור