לימוד צרפתית

לימוד צרפתית

מידע על לימוד צרפתית בכל הרמות ולימוד צרפתית עסקית לאנשי עסקים

 

קצת על התחום

צרפתית היא השפה הרשמית ב-30 מדינות: צרפת. בלגיה, קנדה, מונקו, לוקסמבורג, שוויץ, וקולוניות צרפתיות רבות לשעבר כגון מדינות אפריקאיות רבות כמו מרוקו, תוניסיה, אלג'יריה, סומליה, ניגריה. צרפתית היא גם השפה הנהוגה באו"ם ובאיחוד האירופי. כיום קיימים כחצי מיליארד דוברי צרפתית ברחבי העולם.

הצרפתית שלטה בעולם עוד לפני האנגלית והיא נחשבת לשפת האומנות , המדע והטכנולוגיה. הרומנטיים בינינו יגידו שצרפתית היא שפת האהבה. מקור כל הניבים הצרפתיים הוא הרומית העממית שהייתה שגורה בפי חיילי רומא שהתיישבו בגאליה במאה הראשונה לפנה"ס.

איפה לומדים

לימודי צרפתית ניתנים בשגרירות הצרפתית, בבתי ספר לשפות (כגון דיאלוג) ובמוסדות כדוגמאת אוניברסיטת בן-גוריון קמפוס אילת,

הלימודים

לימוד צרפתית למתחילים מתמקד בפיתוח יכולת ניהול שיחות בסיסיות בשפה הצרפתית. במסגרת הקורס רוכשים התלמידים כלים לתקשורת בסיסית ויעילה באמצעות עבודה אינטנסיבית בקבוצות קטנות ובזוגות. השיעורים, קנים לתלמידים אוצר מילים וביטויים ראשוני, ידע במבנה הדקדוקי של השפה וכן יכולת דיבור וקריאה.

לימודים ברמת הביניים מותאמים לתלמידים עם ידע קודם בצרפתית שמעוניינים לחזק ולשפר את ידיעת השפה. בקורסים המתקדמים, ישפרו התלמידים את יכולת הדיבור השוטף. כמו כן, הלימודים יכללו אוצר מילים רחב יותר ושימוש בקטעי קריאה כבסיס ללמידה.

לימוד צרפתית עסקית:  לימוד מושגי יסוד בשפת העסקים לצורך ניהול מו"מ או הבנת חוזים בצרפתית.

מה עושים עם זה?

חלק ממי שלומדים צרפתית משתמשים בה להתפתחות אישית. ישנם מי שלומד צרפתית על מנת להשתמש בשפה בחייהם המקצועיים. מי שלמד קורס מתקדמים בצרפתית יכול למצוא עבודה בשגרירות, הוראה בבית ספר, משרד החוץ, משרד הביטחון, ארגונים בינלאומיים וכד'. 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
אוניברסיטת חיפה
קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי
כתובת: הר הכרמל, חיפה, 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום קורס צרפתית, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס צרפתית אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור