אוניברסיטת בן-גוריון קמפוס אילת

אוניברסיטת בן-גוריון קמפוס אילת - מידע כללי

קמפוס אילת

רוצים שמוסד הלימוד יצור איתכם קשר?
השאירו פרטים
ואנחנו נתקשר אליכם ונעזור לכם:
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
צריכים עזרה?
המרכז הארצי לייעוץ והכוונה ללימודים
ilimudim, התקשרו ונעזור לכם למצוא פיתרון
03-5767671

**מלגה מלאה ל-3 שנים עבור 300 הנרשמים הראשונים ללימודים בקמפוס אילת!

קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא קמפוס צעיר ודינאמי בגילו ובאופיו. הקמפוס החל לפעול בשנת 2002 וכיום לומדים בו כ- 800 סטודנטים ב- 16 תכניות אקדמיות שונות. כ- 100 מהסטודנטים לומדים לתואר שני בארבע תכניות אקדמיות נוספות. בקמפוס אילת קיים מקבץ של תחומי לימוד מבוקשים ביותר כגון: כלכלה וחשבונאות, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ביולוגיה ימית, ניהול, וניהול מלונאות ותיירות ו-MBA.

רמה אקדמית, תחומי לימוד ויחס אישי:

הקמפוס הוא חלק בלתי נפרד מאוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע. הרמה האקדמית הגבוהה שהושגה בבאר שבע נשמרת גם באילת. ישנה הקפדה על סטנדרט גבוה הן בחתכי הקבלה והן ברמה הלימודית. התואר הוא תואר של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ואינו שונה מזה שמקבל סטודנט הלומד בבאר-שבע. תכניות הלימודים הן אותן תכניות, המרצים הם לעיתים אותם מרצים ואף הבחינות הן, במקרים רבים, אותן בחינות.
קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא חלק בלתי נפרד מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב אלא שהיחס לסטודנטים הוא עוד יותר אישי. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות וסיכויי ההצלחה יותר טובים. הלימודים האקדמיים בקבוצות קטנות יוצרים קשרי מרצה-סטודנט מעולים. קשרים אלו מגדילים במידה משמעותית את סיכויי ההצלחה בלימודים. גם צוות המנהלה, כולל לשכת הדיקן, עומדים לרשות הסטודנטים והמועמדים בכל עת.

מניין באים הסטודנטים לאילת? 

הסטודנטים שלומדים בקמפוס אילת מגיעים לכאן מכל הארץ. כשבעים וחמישה אחוזים הם תושבי מרכז הארץ וצפונה וכעשרים וחמישה אחוזים הם תושבי אילת והערבה. גם אלה שמגיעים לאילת ממרחקים הופכים מיד לתושבי אילת ונהנים מכל ההטבות של האילתים המקוריים.
האוניברסיטה ואגודת הסטודנטים מקיימים פעילות תרבותית ענפה מחוץ לשעות הלימודים, פעילות שמשלימה את החוויה האקדמית המיוחדת אשר מאפיינת את הקמפוס. 

חזון עתידי:

הקמפוס באילת דינאמי גם באופיו. בשבע השנים שחלפו מאז הפעלתו, נהנה הקמפוס מגידול מרשים במספר הסטודנטים בשיעור ממוצע של כעשרים וחמישה אחוזים לשנה. מגמת הגידול במספר הסטודנטים צפויה להמשיך. התכנית הרב-שנתית שאושרה על ידי הנהלת אוניברסיטת בן גוריון בנגב צופה 2,500 סטודנטים בשנת 2020.
צפי התפתחותי זה מבוסס על פיתוח תחומי לימוד חדשים וחדשניים, על פיתוח מרכזי הוראה ומחקר בינלאומיים ועל טיפול מסור ופרטני בפניותיהם של הסטודנטים והמועמדים.

מיקום ואווירה:

קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא קמפוס חדיש ומודרני. הקמפוס ממוקם על גבעה במעלה העיר, ממנה נשקפים הרי הגרניט של אילת מצד אחד ומפרץ אילת והרי אדום מהצד השני. הבניין המרכזי של הקמפוס נבנה עבור בית הספר הבינלאומי למלונאות ותיירות. הכניסה ללובי משרה אווירה של כניסה לבית מלון וכך גם מסעדת הקמפוס המגישה ארוחות ברמה שאין דומה לה בקמפוסים אחרים.

כמוקד תיירות בינלאומי העיר עצמה מקרינה טעם של חו"ל. עם זאת, האווירה המיוחדת של אילת איננה אלא רקע נעים ללימודים אקדמיים רציניים כיאה למעמדה של אוניברסיטת בן גוריון. 

היתרונות הייחודיים של אוניברסיטת בן גוריון בנגב – קמפוס אילת:

◄לימודים בקמפוס אקדמי צעיר ואיכותי.
◄לימודים בכיתות קטנות, יחסי מרצה-סטודנט אישיים, קרובים ופתוחים.
◄מעונות סטודנטים חדשים בסטנדרט בנייה גבוה, המאפשרים פרטיות מירבית.

◄אווירת לימודים ייחודית המאפיינת את הקמפוס ואת העיר אילת.
◄ תעסוקה בשפע המאפשרת עבודה תוך כדי לימודים.
◄מלגת לימודים מלאה ל-3 שנים ל- 100 הנרשמים הראשונים.
◄יתרונות תושב אילת.

 תנאי הקבלה לאוניברסיטה:

*מדעי הרוח

מינימום 500 בפסיכומטרי

80 בבגרות – ממוצע פשוט ( לפני בונוסים)

*מדעי החברה וניהול

מינימום 600 בפסיכומטרי

85 ממוצע פשוט לפני בונוסים              

 *מדעי החיים - ביולוגיה וביוטכנולוגיה ימית

 מינימום 650 בפסיכומטרי

 מתמטיקה 5 יחידות

מקצוע מוגבר מדעי  מוגבר נוסף

95 בבגרות ממוצע פשוט

*הנדסה

מינימום  600 בפסיכומטרי

מתמטיקה 5 יחידות

מקצוע מוגבר מדעי  נוסף

95 בבגרות ממוצע פשוט

**בכפוף לקריטריונים

לימודי הנדסה
לימודי מדעי החברה
לימודי מדעי החיים
לימודי מדעי הרוח
רפואה, בריאות ורווחה
מנהל עסקים וכלכלה
שכר לימוד: אוניברסיטאי - מתוקצב, ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים
מעונות: יש, ממוקמים בצמוד לקמפוס. המעונות חדישים, ממוזגים, מרוהטים ומציעים פרטיות מרבית לכל סטודנט: חדר פרטי לכל סטודנט, בדירה בת 3-4 שותפים. הסלון והמטבח המשותפים לסטודנטים בדירה מצוידים במקרר גדול, כיריים ומיקרוגל. בסלון טלוויזית פלאזמה.
כתובת: שד' התמרים אילת
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
 
 
 

מידע על ימים פתוחים

ימים פתוחים נוספים
 
סגור