לימודי אדריכלות ועיצוב - לימודי צילום

מידע מקיף וחיפוש מוסדות לימוד ללימודי צילום, וידאו והדמיה ממוחשבת לתואר ראשון

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
לימודי אדריכלות ועיצוב
+
לימודי צילום

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 4 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת הדסה ירושלים
מכללת הדסה ירושלים. תמיד מחוברים.
כתובת: ירושלים, הנביאים 37
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת אמונה - מכללה לבנות בלבד
המכללה האקדמית הדתית לבנות - הכשרת עובדות הוראה בתחומי האמנויות
כתובת: דרך בית לחם 104, ירושלים
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בצלאל
אקדמיה לאומנות ועיצוב ירושלים
כתובת: הר הצופים ת.ד. 24046 ירושלים 91240
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום לימודי צילום, ב-4 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי צילום אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
חובבי עולם הצילום שמעוניינים לפתח את התחביב פונים לרוב לקורסים מסוגים שונים. הקורסים מוצעים ברמות שונות, וניתן למצוא קורסים שמתמחים בנושאים מסוימים כמו לימודי צילום אופנה, ואפילו קורסים ברמה גבוהה של לימודי צילום מקצועי. אך אם אתה מעוניין להפוך את התחביב למקצוע ולהתמקצע ברמה הגבוהה ביותר, לימודי צילום במסלול לתואר ראשון הם הלימודים שיתאימו לך.

כן, לימודי צילום לתואר ראשון הם אפשרות מעשית בהחלט. מספר מכללות בארץ מציעות מסלול מקצועי לתואר ראשון בתחום, בהן בצלאל, מנשר, המרכז האקדמי ויצו חיפה ועוד. הלימודים יקנו לך את כל יסודות הצילום ותולדותיו, בין אם תתעניין בצילום סטילס או בווידאו.

משך הלימודים הוא ארבע שנים כאשר במהלכן תתחיל את היכרותך עם התחום בלימוד יסודות הצילום והידע הבסיסי הנחוץ, ובהמשך תרחיב את השכלתך בנושאים נוספים ומשלימים ובירידה לעומקו של עולם הצילום. כאשר תשכלל את הטכניקה שלך, ותרכוש גם את כל הכלים להוציא אותה לפועל, תוכל להביא את הצדדים האמנותיים והיצירתיים שלך לידי ביטוי.

לימודי צילום כוללים נושאים עיוניים רבים אך גם הרבה מאוד התנסויות מעשיות. נושאים כמו עריכת וידאו, עבודת פוטושופ, פיתוח תמונות והיכרות עם תוכנות עיצוב גרפי יעשירו את היכולות שלך ויקנו לך יתרון בהמשך הדרך, בשוק העבודה. על מנת שתוכל להשתלב בתחום המעניין ביותר עבורך בעולם הצילום, תתנסה במהלך הלימודים באופני צילום שונים – צילום עיתונות, צילום פרסומי, צילום דוקומנטרי ועוד.

ברוב מוסדות הלימוד תצטרך להציג תיק עבודות ובנוסף לעבור בחינה שתבדוק את כישוריך ואת מידת היצירתיות שלך. כדאי שתברר היטב את כל הדרישות על מנת שתוכל להגיע מוכן ככל האפשר לשלב המיונים.

ואיפה תברר מה הן כל הדרישות עבור לימודי צילום אם לא באתר iLimudim? ביקור קצר באתר וגם אתה תשמח לגלות – הקריירה בתחום קרובה הרבה יותר ממה שחשבת.

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור