קורסי שפות, תרגום ועריכה - שפות המזרח הרחוק והתיכון

מוסדות הלימוד לשפות המזרח הרחוק והתיכון

ביקשת לסנן לפי:
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
+
קורסי שפות, תרגום ועריכה
+
שפות המזרח הרחוק והתיכון
 
איזור גאוגרפי
  • תל אביב והמרכז (1)
 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
שפות בקלות
מקבוצת נשיא טכנולוגיות
כתובת: רח' בן-גוריון 24 (בית ליגב) רמת גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום שפות המזרח הרחוק והתיכון, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בשפות המזרח הרחוק והתיכון אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
שני אזורים שונים, ושתי הזדמנויות ללמוד שפה זרה תוך כדי חשיפה לתרבויות ולמנהגים של אותם אזורים. שפות המזרח הרחוק והתיכון הן שפות מרתקות, עתיקות יומין, כאלו שמספרות לנו הרבה מאוד על ההיסטוריה האנושית ומאפשרות לנו לקבל בסיס לתקשורת בין אישית עם חלק גדול מאוד מהאוכלוסייה העולמית.

המזרח הרחוק נתפס בעיני רבים כמקום נסתר, אחר ומרתק. שפות המזרח הרחוק כוללות את כל הניבים של השפה הסינית (14 ניבים ולמעלה מכך), השפה היפנית ועוד שפות רבות הנהוגות על ידי עמי ומדינות האזור. הקרסים הללו יאפשרו לך להתמצא ואף לקיים קשרים עסקיים באחד המקומות המאוכלסים ביותר בעולם, המשמש כמרכז תעשייתי ותרבותי עצום.

שפות המזרח התיכון כוללות, מלבד עברית, בעיקר ערבית. גם כאן, מדובר בשפה עיקרית לה מספר גדול של ניבים מקומיים, שהשתרשו בפיהם של עמים שונים. כך, תלמד על ההבדל בין העיראקית לסורית, כמו גם על ההבדל בין מרוקאית לערבית פלסטינית. מעל כל אלו נמצאת הערבית הספרותית, אשר משמשת את כלל דוברי הערבית לצרכים רשמיים.

לחצו כאן למידע נוסף אודות לימודי ערבית.

לימוד שפות המזרח הרחוק והתיכון מאפשר לך להכיר את שפתם של כמיליארד וחצי בני אדם. הסינית היא היום השפה המדוברת ביותר בתבל, היפנית מתגלגלת על פיהם של כ-130 מיליון איש וניבי הערבית השונים שגורים בפי 250 מיליון אזרחי העולם. יחד, מדובר בכמות בלתי נתפסת של אנשים איתם תוכל לדבר בקלות.

לימוד שפות המזרח הרחוק והתיכון יספק לך, מצד אחד, הכרה עם התרבויות של שכנינו הערביים, הקרובים והרחוקים וידיעה של שפה המזכירה מאוד את העברית. מצד שני, הם יעניקו לך ידע בשפות שאין להן כל קשר לעברית או לשפות המערב – מה שהופך אותן לקסומות עוד יותר.

מעוניין לחקור תרבויות קסומות ועתיקות? להבין היטב את המתרחש סביבך, במדינות השכנות לישראל? למד עוד על קורסי שפות המזרח הרחוק והתיכון באתר iLimudim

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור