ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי

ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי - מידע כללי

בית ספר מס' 1 למקצועות האיפור

צור קשר עם מוסד הלימודים
1-700-50-60-80
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי הוקם בשנת 1986 ע"י המאפר ירין שחף- בכיר המאפרים בישראל ועם השנים ביסס את מעמדו והפך להיות לבית הספר המוביל בארץ המאפשר לך ללמוד ולהתמקצע במגוון קורסים וסדנאות מעולם היופי. 

הלימודים בבית הספר מאפשרים לכם להתמקצע בקורסים תומכים, שירחיבו את כישוריכם ומאגר השירותים שלכם: קורסי איפור מתקדמים, קורס תסרוקות וקורס סטיילינג המותאמים לצרכי עולם האסתטיקה העכשווי. הניסיון העשיר וההתחדשות המתמדת של בית הספר מציבים אותו בצמרת תוך שמירה על מטרתו המרכזית: להכשיר ולספק לשוק העבודה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל התחומים: איפור יופי, כלות, צילומים, איפור אמנותי, טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון, עיצוב תסרוקות וסטיילינג.

הלימודים מתקיימים במתקנים דומים לאלה אותם יפגוש התלמיד במסגרת הפרקטיקה, כאשר הכיתות ואולפני הצילום מתוכננים כחדרי איפור בסטים הוליוודיים. בהמשך, שיעורי החיזוק וימי הצילום מציידים את התלמיד בכלים הטובים להיכרות עם התחום הנלמד ולמציאת עבודה בענף. הניסיון הרב של בית הספר והקשרים הענפים שנרקמו במהלך השנים עם תעשיית האופנה, הטלוויזיה, התיאטרון והקולנוע – מאפשרים הפניית הבוגרים ישירות לעבודה בתחומים אלה. ייחודו ויתרונו של בית הספר בתחום האיפור הינו בכך שאין לו קו מוצרי איפור משלו, ולפיכך הוא אובייקטיבי, לא ממוסחר, וחושף את תלמידיו למוצרים מגוונים ולעבודה עם כל חברות האיפור.

גלריית תמונות - ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי

תכניות הלימודים מבוססות על תכנים עדכניים, הנלמדים בבתי ספר בחו"ל ומתכתבים עם המגמות העדכניות של עולם האופנה, על ידי צוות מורים בעלי כישורי הוראה מצוינים, מיומנויות מקצועיות ויחסי אנושי ברמות הגבוהות ביותר. הליווי האישי והיחס המקצועי שניתן לתלמידים, הוא המימד המוביל כמדיניות שלנו. ליווי זה נועד להבטיח כי לימודי האיפור השונים, עיצוב התסרוקות והסטיילינג יספקו לתלמיד חוויה אישית ומקצועית, שתצייד אותו בכלים הנכונים ויהפכו אותו לטוב ביותר בתחומו.

הליווי בבית הספר מתבטא במספר מישורים:

א. לכל קורס יש מורה מלווה וכל תרגול נעשה בליווי צמוד של מדריך בכיר.

ב. ירין שחף (שמלמד ומלווה אישית בשעורים המתקדמים) מקיים שתי פגישות אישיות עם כל תלמיד בבית הספר, בוחן עבודות ומעניק הערות מקצועיות.

ג. צוות ההוראה מנהל מעקב אחר התקדמות התלמיד, כדי לדעת מה מצבו בכל שלב ולצייד אותו בכל הכלים הנדרשים להתקדמותו.

עיצוב, יצירה ומלאכה
קורסי יופי וקוסמטיקה
קורסי אופנה וסטיילינג
ירין שחף
ירין שחף, בכיר המאפרים בישראל נולד בשנת 1962 וכשהיה בן 17 נסע לטיול באיטליה שם פגש שני מאפרים שסיפרו לו על מקצוע מרתק ויצירתי שהסב להם אושר וסיפוק עצום, האיפור המקצועי. ירין, אשר הוקסם מסיפוריהם, החליט לשהות זמן נוסף באיטליה ונרשם שם ללימודי איפור.
את השכלתו באיפור מקצועי רכש ירין בבית הספרGIORGIO MAKE-UP SCHOOL הממוקם בעיר פירנצה. עם תום לימודיו שב ירין לארץ והתחיל ללעבוד ולצבור ניסיון בהפקות, בטלויזיה ובאירועים. לאורך השנים צבר ירין ניסיון מעשי רב במסגרת אין ספור תצוגות אופנה יוקרתיות, הפקות, תכניות טלויזיה, פרסומות, הצגות תיאטרון, סרטים ואירועים פרטיים וציבוריים. בשנת 86 הקים ירין את "בית הספר הגבוה לאיפור ירין שחף" בת"א, שהורכב בעת הקמתו מכיתה אחת ומורה אחד – ירין שחף. ביה"ס נחל הצלחה מסחררת וגדל משנה לשנה.
כיום, לאחר שצבר וותק וניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום האיפור נחשב בית הספר של ירין שחף לבית הספר היוקרתי והמוביל בארץ לכל מקצועות האיפור. בית הספר מעסיק צוות הוראה שאין דומה לו בארץ - מאפרים מקצועיים מן השורה הראשונה, בכירים ומוכשרים ביותר בתחום וירין עצמו ממשיך ללמד את שיעורי האיפור והאופנה המתקדמים במגוון המסלולים שמציע בית הספר. במסגרת בית הספר ירין טס מספר פעמים בשנה ללמד איפור ולהעביר סדנאות מקצועיות למאפרים בבתי ספר שונים בחו"ל.
שירותים לסטודנט
סביבת הלימודים
הלימודים מתקיימים בסטודיו איכותי עם כיתות סדנה ואולפני צילום, המתוכננים כחדרי איפור יוקרתיים, עם פינות עבודה המדמות את תנאי העבודה בשטח.
שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: רח' מנדלי 7 תל אביב, 634343

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור