מכללת ספיר

מכללת ספיר - מידע כללי

המכללה האקדמית ספיר

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות
תנאי רישום:
-תעודת בגרות מלאה בציון ממוצע 80 ומעלה.
-4 יח`ל באנגלית בציון עובר

*קבלה מידית למחלקה (מספיק שאחד מהתנאים מתקיים)
א. פסיכומטרי ומתמטיקה בבגרות - ציון 580 ומעלה בפסיכומטרי וכן 4 יחידות במתמטיקה בבגרות עם ציון 75 ומעלה, או 5 יחידות במתמטיקה עם ציון 65 ומעלה.
ב. בגרות - ציון ממוצע בבגרות של 100 ומעלה, עם 4 יחידות במתמטיקה עם ציון 75 ומעלה, או 5 יחידות במתמטיקה עם ציון 65 ומעלה.

*קבלה מותנית- ראה הערות


ציון בגרות:
80

ציון פסיכומטרי:
580

תיאור התעודה:
תואר B.A בכלכלה וחשבונאות*
התואר מוכר על ידי מועצת רואי החשבון. הבוגרים יהיו רשאים להיבחן בבחינות הסמכה של מועצת רואי החשבון.


משך הלימודים:
3 שנים

תחומי לימוד:

תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות כולל את הנושאים: מבואות בתחום החשבון, הסטטיסטיקה ושימושי מחשב שונים, חשבונאות פיננסית וניהולית, משפט עיסקי ומסחרי, דיני תאגידים, ביקורת חשבונות, ניתוח דו`חות כספיים, מיסוי תאגידים ורווחי הון, התנהגות אירגונית, תורת המחירים, מימון הפירמה, כלכלת ישראל, כלכלה ציבורית, אקונומטריקה, ניהול תיקי השקעות, מערכות מידע ועוד.

יתרונות התכנית:
הלימודים משלבים בין לימודי כלכלה לבין לימודי חשבונאות המאפשרים לבוגרים להיבחן להסמכה בלשכת רואי החשבון. השילוב בין לימודי כלכלה תיאורתיים וחשבונאות פרקטית מאפשר לבוגרים להשתלב בעמדות ניהול בכל ארגון, חברה או מפעל תעשייתי במגוון בלתי מוגבל של תחומים, כמו גם תעסוקה במשרדי רואי חשבון ומערכות פיננסיות שונות. 

 

הערות:
*קבלה המותנית בקורס מתמטיקה לכלכלנים-

-מועמדים העומדים באחד משני התנאים בסעיף לעיל (580 בפסיכומטרי או ציון ממוצע של 100 ומעלה בבגרות), אך אינם עומדים בתנאי המתמטיקה - 4 יחידות עם ציון נמוך מ-75 או 5 יחידות עם ציון נמוך מ- 65, או 3 יחידות עם ציון של 90 לפחות, יתקבלו לקורס השלמה מיוחד ב'מתמטיקה לכלכלנים' שיועבר במשך תקופה מרוכזת של 4 שבועות בקיץ, 10 שעות בשבוע. הצלחה בקורס תאפשר קבלה לתכנית.
-בוגרי מכינות, סטודנטים מצטיינים בתארים רלוונטים או בעלי תואר.
-מקרים חריגים ידונו בוועדת הקבלה של התכנית.
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור