קבוצת גבים

קבוצת גבים - מידע כללי

מרכז גישור

צור קשר עם מוסד הלימודים
054-4565605
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

גב הינו תצורה בסלע המכילה מים, לרוב במדבר. יש הרואים במים סמל לצרכים ולרגשות. הניסיון מלמד כי תהליכי הידברות מאפשרים הכלה ומקום לצרכים של הצדדים המעורבים, לרוב ב'מדבר' של כעס וחוסר אמון.

  חזון
להוות הגוף המוביל בישראל ומהמובילים בעולם הפועל לחיזוק ולהעצמת שיתופי הפעולה בתוך ובין ארגונים, ובקרב קהילות ומשפחות.
לקדם תהליכי למידה וצמיחה בניהול המרחב הבין אישי ולהנחיל תפיסת עולם של הידברות כערכי ליבה וכדרך ל:
 -השגת תוצאות אפקטיביות.
 -יצירת שינוי תפיסתי ותרבותי. 
 -מימוש יעדים קבוצתיים ואישיים. 

ייעוד
לעודד תהליכים טרנספורמטיביים בייעוץ, באימון ובהכשרות ייעודיות בארגונים ובקהילות, מתוך אמונה שבכל ממשק טמון פוטנציאל של שינוי וצמיחה המסייע למימוש יעדי הלקוחות.
לפעול בראייה ערכית לחיזוק חוסנה של החברה בישראל באמצעות עקרונות ההידברות כבסיס לתהליכי למידה ושינוי ברמה האישית, החברתית, הארגונית, הלאומית והרב-לאומית.
לחזק את ההבנה שיכולת ההידברות ותפיסת העולם התרבותית והחברתית העומדת בבסיס הדיאלוג המשתף, מתחילה כבר בגיל הרך, ולהשקיע משאבים וכוח אדם איכותי למסגרות חינוכיות וקהילתיות.
להמשיך לבסס את חוסנה של קבוצת גבים על תפיסת עולם, מצע ערכי, מקצועיות ונהלים אשר בבסיסם יחסי שיתוף וקשר ארוך טווח עם לקוחות החברה  ואנשי הצוות שלה.

צוות:
הצוות פרוש בכל רחבי הארץ וכולל את טובי המגשרים והמנחים, מתחומי עיסוק מגוונים, כולל משפטנים, פסיכולוגים, אנשי חינוך ומומחים בתחומי ניהול ויעוץ. מייסד ויו"ר הקבוצה – עמרי גפן – מוכר כאחד המובילים בתחום, בארץ ובעולם.

מקום:
קבוצת גבים פועלת בכל רחבי ישראל ובחו"ל. המרכז עצמו נמצא באזור התעשיה הרצליה פיתוח, במתחם של 300 מ"ר בו מרוכזים המשרדים וכן חדרי גישור והדרכה. המקום נגיש לאנשים עם מוגבלויות.

 

 


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור