קבוצת גבים

קבוצת גבים - מידע כללי

מרכז גישור

צור קשר עם מוסד הלימודים
054-4565605
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
התנסות מעשית (פרקטיקום) בגישור
תחומי לימוד: הפרקטיקום מהווה את ההמשך הישיר בהתפתחות המקצועית של כל הרואה עצמו עוסק בגישור. התכנית מאפשרת לבוגרי קורס הגישור הבסיסי לצפות בגישורים ולגשר בעצמם גישורים "אמיתיים", בליווי מקצועי ובהדרכה צמודה של מיטב המנחים של מרכז גבים לגישור, כולם מנחים ומגשרים מנוסים, מהבכירים בארץ.
הרעיון העומד בבסיס התכנית הוא, שקורסי ההכשרה הבסיסיים בגישור הם רק ראשית הדרך להכשרת מגשרים מקצועיים, ואין בהם כדי לתת די כלים להתמודדות עם גישורים "אמיתיים". לשם כך נדרשת התנסות מעשית בגישור שתיעשה בצורה מודרכת.. מרכז גבים לגישור מפעיל בשנים האחרונות מספר תכניות שונות של התנסות מודרכת בגישור, בכל רחבי הארץ 
התכנית הינה תכנית יוקרתית וייחודית והיא מיועדת לבוגרי קורס גישור בסיסי בהיקף 60 שעות לפחות. בכל קבוצה משתתפים 8 מתמחים בלבד, כך שהמשתתפים נבחרים בקפידה מבין בוגרי הקורסים. את התכנית מלווים באופן צמוד שני מנחים, מהבכירים והמנוסים במגשרי המרכז.
התכנית מאפשרת התנסות מעשית יחד עם העמקה ולמידה מקצועית. כל מתמחה מגשר בשישה גישורים "אמיתיים"  לפחות וצופה בלמעלה מ- 15 גישורים, מקבל ונותן משוב מקצועי, מנתח מאמר מקצועי ומציג אותו בפני הקבוצה. כמו כן, נדרשים המתמחים לתאם בעצמם חלק מהגישורים (בהנחיית המנחים) ולתעד תיאומים אלה וכן גישורים בהם גישרו וצפו. 
עם סיום התכנית מקבלים המתמחים תעודה מטעם מרכז גבים לגישור והמרכז הארצי לגישור ויישוב סכסוכים במשרד המשפטים. תעודה זו תקנה בעתיד לבוגרי התכנית נקודה מזכה ברשימת המגשרים של הנהלת בתי המשפט. יש להדגיש כי כל המגשרים מטעם מרכז גבים לגישור הינם בוגרי התכנית. 

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור