אנקורי - פסיכומטרי

אנקורי - פסיכומטרי - מידע כללי

אנקורי פסיכומטרי נותן לך כלים להצלחה בבחינה הפסיכומטרית

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
הכנה לבחינה הפסיכומטרית
תחומי לימוד:

הקורסים מיועדים להכנה לבחינה הפסיכומטרית.    

המדריכים - מקצוענים אמיתיים בעלי ניסיון רב. הניסיון, הידע ומחלקת המחקר והפיתוח שלנו, מעניקים להם שליטה מלאה בבחינה הפסיכומטרית, ובכלים אותם אתה תצטרך כדי להבין את הבחינה ולהצליח. הם יודעים למפות לך את העיקר והטפל, הם מקשיבים לכל תלמיד, מעבירים את החומר המסובך ביותר בצורה פשוטה וקלילה, הם יעמדו לרשותך גם מעבר לשעות הלימוד, בקיצור - יש להם את זה

מרתון - השבועיים האחרונים בקורס שלנו מוקדשים לחזרה על החומר באמצעות שאלות שהופיעו בבחינות האחרונות, ולבחינות סימולציה המדמות את הבחינה האמיתית. במהלך המרתון תקבל חוברות עם שאלות פסיכומטריות שהופיעו בבחינה האחרונה שנערכה, וכן שאלות שהסיכוי שלהן להופיע בבחינה שלך הוא גבוה. בחינות הסימולציה מתרגלות אותך בהתמודדות עם מבחן של שלוש שעות ועשרים דקות, ומציפות נושאים שאתה צריך לחזור ולשנן כדי שתגיע לבחינה האמיתית בשיא היכולת שלך.

מחלקת מחקר ופיתוח - מדריכים ותיקים שחוקרים את הבחינה הפסיכומטרית מכל הכיוונים. הם מעדכנים את הקורס לפי השינויים בבחינה ודואגים שתקבל את התרגילים והדגשים העדכניים ביותר בקורס ובמרתון. הם חוקרים את הבחינה הפסיכומטרית מדי מועד בעזרת מדריכים ותלמידים שלנו שניגשים לבחינה כדי שאתה תקבל את ההכנה המקצועית ביותר.

ההכנה מתחילה בהרשמה מאחר וכל תלמיד בא מרקע לימודי שונה, יש צורך ב"הסרת חלודה" באלגברה לפני תחילת הקורס. מומלץ מאד להתחיל ולשנן כמה שיותר מוקדם את אוצר המילים בעברית ובאנגלית. אנחנו, באנקורי פסיכומטרי, נותנים לכל נרשם "ערכת הכנה" בעת הרישום - כך שככל שתקדים להירשם, תוכל להתחיל להתכונן מוקדם יותר.

 

הערות:
1. לימודים ע"ח פיקדון לחיילים משוחררים .
2. תקופת הלימודים 2.5-3 חודשים, 28-40 מפגשים, 201-268 שעות.
3. ניתן ללמוד באמצעות ואוצ'ר של משרד הבטחון.

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור