אנקורי - פסיכומטרי

אנקורי - פסיכומטרי - מידע כללי

אנקורי פסיכומטרי נותן לך כלים להצלחה בבחינה הפסיכומטרית

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:


ללמוד עם מדריכי הפסיכומטרי שייקחו אתכם הכי גבוה, זאת בחירה שעושה שכל.

אנחנו מבטיחים:

גלריית תמונות - אנקורי - פסיכומטרי

• כיתות קטנות ומחוייבות אמיתית – כי יחס אישי יאפשר לך להגיע להישגים הכי גבוהים
• תרגול ללא הגבלה ובכל הרמות – פיתחנו אלפי דפי לימוד ותרגול שיאפשרו לך לתרגל כמה שצריך בשביל להצליח
• מדריכים זמינים כל היום – המדריכים שלנו זמינים בכל דרך שתבחר, כדי שתקבל תשובות על כל השאלות שלך
• אפליקציות לימוד – מערכת בדיקת הבחינות של רשת החינוך אנקורי ואפליקציית הפייסבוק שלנו יסייעו לך כל היום ומכל מקום
• שיעורי  הכנה להסרת החלודה – השיעורים הראשונים בקורס בשל אנקורי מוקדשים אך ורק להסרת חלודה בחשיבה הכמותית. רק אחרי שנקלף את הכל ותרגישו מוכנים - נצא לדרך!
• מפגשים אישיים – לאורך הקורס אנו מקיימים מפגשים ייעודיים למטרת שיחות אישיות בין המורה לתלמידיו, עם הכוונה אישית וסיוע צמוד בדרך ייחודית לכל תלמיד ותלמידה.
• קורס חוזר חינם – אנחנו בטוחים שתצליח בפעם הראשונה. אבל אם לא, הקורס הבא עלינו

לבחור את המדריכים הכי טובים
המדריכים של אנקורי פסיכומטרי נבחרים בתהליך ארוך ומדוקדק. מדובר בחבורת מנהיגים סוחפים, שיביאו אתכם עד פסגת היכולת האישית ויעמידו לרשותכם את הכלים הטובים ביותר כדי להבין, לתרגל, ללמוד ולהגיע הכי מוכן שאפשר ליום הבחינה. כשאתם בוחרים במדריכי הפסיכומטרי של אנקורי אתם נהנים גם ממקצוענות ללא פשרות וגם מיחס אישי וקשוב, הכל כדי שתצליחו!

אנקורי מערכות למידה
בפסיכומטרי, הכי חשוב הוא חומרי לימוד עדכניים והמון תרגול. ספרי התיאוריה והתרגול של אנקורי פסיכומטרי, נכתבים ונערכים מחדש בהתאם לשינויים העדכניים במבנה הבחינה. עם סדרת מדריכי הפסיכומטרי המעודכנת של אנקורי, תהיו בטוחים שאתם לומדים רק את מה שרלוונטי למתכונת החדשה של הבחינה.

אנקוריוויל
רוצים לתרגל גם כשאתם ברכבת? או אולי בבית קפה? תכירו את אנקוריוויל- אפליקציה ייעודית ללימוד אוצר מילים ותרגול פסיכומטרי, המאפשרת לכם לתרגל מכל מחשב בכל מקום. אנקוריוויל היא אפליקציית פייסבוק מיוחדת, חכמה וידידותית, בה כל תלמיד יכול ללמוד את אוצר המילים ולענות על אינספור שאלות פסיכומטריות, באמצעות חמישה משחקים מקוריים, ובדרגות קושי שונות. בנוסף, האפליקציה מבצעת מעקב אוטומטי אחר התקדמות הלמידה, ומייצרת משוב בזמן אמת והכוונה עתידית ממוקדת לכל אחד.

לבחור בפסיכומטרי של אנקורי. בחירה שעושה שכל
צוות המדריכים של אנקורי פסיכומטרי, יחד עם החומר הכי מעודכן שיש מחכים לכם בקמפוסים ובשלוחות שלנו בכל הארץ, בטוח יש לכם אחד ליד הבית, כדי לקחת אתכם הכי גבוה שאפשר!
 

בגרויות, פסיכומטרי ומבחני קבלה
שכר לימוד: פרטי, ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים
מעונות: אין
כתובת: הנהלה ראשית- סירקין 3 ,תל אביב -יפו, 63562. סניפים- נהריה, כרמיאל, קרית ביאליק, חיפה, באר שבע, חדרה, רעננה, פ"ת, ירושלים, ראשל"צ ואשדוד.

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור