פורום ייעוץ פיננסי-לקריאה בלבד

בהנהלת: אופיר שלו  |  מסר למנהל/ת הפורום
מנהל הפורום: אופיר שלו, סמנכ"ל כלל מימון אשראי צרכני בע"מ. הפורום ייתן מענה והדרכה בתחום הפיננסי, לסטודנט העתידי ולסטודנט העכשווי: הלוואות ללימודים, מימון שכר דירה, מימון בעזרה למחייה במהלך הלימודים. הכדאיות של הלוואות למימון הלימודים, מהו ליסינג אקדמי?, ריביות, החזרים, הבדל בין הלוואה מהבנק לעומת גוף מימון חוץ בנקאי כל זאת ועוד בפורום לייעוץ פיננסי.

אופיר שלו

ליאת | 11:11  14/12/08
אני סטודנטית ועובדת כרגע ב2 עבודות(אני מתחילה בשבוע הבא את העבודה השנייה). בעבודה הנוכחית אני מרויחה 900 בערך ובחדשה ארוויח 2500 גג. האם אני צריכה לעשות תיאום מס?אם לא אעשה מה יקרה? הבוס החדש יודע שזו עבודה שנייה שלי אבל אני לא מרוויחה יותר מ4000 וגם ככה אין לי כסף. מה עושים? תודה מראש, ליאת.
אופיר שלו | 17:36  14/12/08
היי ליאת, מומלץ שתבצעי תיאום מס למרות השכר הנמוך וזאת מכיוון שבמידה ולא יבוצע תיאום מס, את תהיי מחוייבת בעבודה השניה ב- 50% מס. לפיכך, התיאום מס הוא לטובתך. בכל אופן, מציע לך להתייעץ עם יועץ מס בנושא.
בוריס | 17:11  19/12/08
מה אם עבדתי בשתי עבודות, והורידו לי 48% בעבודה השניה, איך אני מקבל את הכסף חזרה? סך ההכנסות ביחד עמד על 4500 ש"ח.
אופיר שלו | 10:18  26/01/09
בהצגת 106 במשרדי מס ההכסנסה בעיר מגורייך יעשו לך תיאום מס ויופקד בחשבונך ההחזר המגיע לך.
עופרה | 15:56  14/06/09
רואה שחבון הבא יוכל לעזור לך בנוא - רוא חשבון שלי, תוכלי להתייעץ איתו אפילו דרך המייל, הוא הוציא אותי ממקרה כזה מורכב אפילו קצת יותר. בהצלחה!
סגור