פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

תהילה | 23:21  24/01/16
הי , אני עוד חודשיים מסיימת מכינה לאומנות , ואני מעוניינת ללמוד עיצוב פנים , חיפשתי קצת באינטרנט ולא ממש מפורט על הלימודים באיטליה רציתי לדעת פחות או יותר כמה עולה השכר לימוד שם ללימודי עיצוב פנים ? והאם אתה ממליץ לעשות את התהליך של המעבר הזה ? תודה .
האם את מעוניינת בלימודי במסלול תואר אקדמי? ישנן מספר אוניברסיטאות המציעות את המסלול המבוקש, תוכלי למצוא אותן באתר: http://offf.cineca.it/pubblico.php/ricerca/show_form/p/studiare (מנוע חיפוש קל לשימוש). ההמלצה המרכזית היא לימוד איטלקית איכותי (לפחות 4 חודשים בבית ספר פרטי באיטליה יספיקו). זה יאפשר לך גם להבין בכוחות עצמך את הדרישות, ויאפשר גישה לחומרים לקריאה, תקשורת עם סטודנטים מרצים וכו'. כמו כן ניתן לערוך למידה עצמית של ידע כללי (בהתחלה בעברית ואח"כ באיטלקית) - היסטוריה של איטליה, היסטוריה של האמנות והעיצוב, אקטואליה איטלקית וכו'. בנושאי בירוקרטיה אני ממליץ לפנות לשגרירות איטליה. הגוף היחיד המומסך לתת מידע רשמי בנושאי ויזות, אישורים וכו'. בהצלחה, איתן
סגור