פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

דיאנה | 14:07  06/01/12
אני כרגע משלימה ומשפרת את בגרויות שלי. הייתי רוצה להתחיל לימודי וטרינריה באיטליה, השאלה שלי מה תנאי הקבלה לכך? האם אני צריכה פסיכומטרי? ואם יש איזה טיפים להסתגלות שם? ואיך מוצאים שם עבודה? הבנתי שזה קשה יותר לשלב לימודים ועבודה אבל בכל זאת המחייה שם יקרה יותר ובשביל לחיות שם את התקופה בכמה כסף צריך להיות מדובר בשביל לקבל אישור לויזה וכ'ו. תודה דיאנה
שלום דיאנה. מרבית המשקל בקבלה לאוניברסיטאות באיטליה הוא על מבחן הקבלה המתקיים באוניברסיטה עצמה בתחילת ספטמבר. (מבחן שבמקרה שלך מורכב ממתמטיקה, פיזיקה, כימיה וביולוגיה, ידע כללי, לוגיקה ואיטלקית). לכן הדרישות מסטודנטים זרים הן מינימאליות (לפני המבחן) והן: בגרות מלאה ופסיכומטרי בציון מעל 400. בנוגע לשילוב עלויות מחיה ולימודים: אני ממליץ בדרך כלל להגיע לאיטליה עם כסף לשנתיים לפחות. (כולל תכניות הכנה והתארגנות למיניהן). עם עבודה במשרה חלקית במהלך הלימודים ניתן להתסדר ולשרוד אך יש לקחת בחשבון שהדבר מאריך את זמן הלימודים. במידה ואת מעוניינת, אני מגיע לישראל ואערוך מפגש מידע בו אדבר על לימודים באיטליה, לפני, במהלך ואחרי... (צרי איתי קשר במייל ואעביר יותר פרטים). בהצלחה איתן
אני כמובן השמח המון תודה
סגור