פורום לימודי תיירות-לקריאה בלבד

פורום לימודי תיירות הינו הבמה עבור המתעניינים בלימודי תיירות והסטודנטים העוסק בשאלות על לימודי סוכני נסיעות, לימודי מורי דרך, לימודי מדריכי טיולים וכל נושא התיירות והמלונאות בארץ. למתלבטים בבחירת מוסד לימוד הינכם מוזמנים לפנות למוקד הארצי ללימודים לקבלת ייעוץ אישי חינם בטלפון: 03-5767671 או באמצעות המייל: support@ilimudim.co.il

מה ההבדל בין מדריך טיולים למלווה קבוצות?‬ האם התכנים בלימודים שונים? יש הבדל בסמכויות? ובכלל איפה מומלץ ללמוד? (רק מקום שמוכר ע"י משרד התיירות או שיש עוד סמכות מוכרת?).
יעל | 16:40  18/03/10
אני ממליצה ללמוד לימודי מורי דרך מאשר מדריך טיולים, אחותי סיימה את זה ומצאה עבודה בשכר טוב
להיות מורי דרך פירושו להדריך בישראל להיות מדריך טיולים המשמעות היא להדריך בחו"ל קורס מורי דרך ןקורס מדריכי חו"ל משלימים זה את זה ומאפשרים למעונינים להדריך בארץ ובחו"ל
אין במהלך הטיולהבדל בין מדריך טיולים למלווה קבוצות. במהלך הטיול המדריך הישראלי מדריך,כשיש מדריך מקומי -המדריך הישראלי מלווה את קבוצתו לפרק זמן קצר. אין היום סמכות מוכרת בנושא זהץ מומלץ ללמוד בבית הספר לתיירות שהוא וותיקתבעל רמה ומקושר לחברות רבות
מאי | 11:29  26/04/10
אין בכלל הבדל בין מדריך טיולים למלווה קבוצות אלא אם כן הוא לא מוכשר להדריך. כלומר יש מלווים שפשוט מתלווים לטיול ומאבטחים אותה. מדריך טיולים פשוט מדריך אותנו לאן פונים,לאן הולכים ומעשיר את הידע שלנו בכל מיני סיפורים מיתולוגיים על אותו איזור.
מטרת הקורס להכשיר מדריכים שיצאו עם קבוצות של ישראלים לחול וידריכו אותם
עידו | 13:20  14/10/10
זה פשוט נשמע קורס אדיר ביותר!! אבל השאלה שלי היא איך אחרי זה אני מוצא עבודה בתחום?? לאן אני פונה למי? האם יש עבודות כאלו בלוח משרות וכן הלאה? כי אני לא זוכר שראיתי אי פעם משהו כזה... אשמח לשמוע ממי שמבין, תודה רבה!
סגור