פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

אהלן..כמה שאלות על לימודי רפואה/ פיזיותרפיה בבודפשט.. סיימתי תיכון לפני שנתיים עם תעודת בגרות מלאה..לא הייתי מי יודע מה גאון בב"ס לא בגלל חוסר כישורים או משהו פשוט רוב הזמן שלי הושקע בספורט ואימונים ( כדורגלן) . אז כמה שאלות: 1. היא האם צריך אנגלית ברמה ממש ממש גבוה כדי להצליח ללמוד כי אני דובר וכותב אנגלית ברמה גבוהה אבל לא ממש גבוהה..2 שאלה ממש חשובה בשבילי היא כמה יכול בערך לעלות ללמוד שם רפואה בכל השנים האלה ( לא כולל מגורים כי יכול להיות אני אגור עם חבר שיש לו בית בבודפשט) פלוס מינוס בין לבין כמה יעלה.. -- אולי זה יישמע טיפה מצחיק אבל האם יש איזושהי דרך לקבל הנחה דרך האוניברסיטה או כל דרך שהיא(מלגות או משהו) על תשלומי הלימודים. 3. הבנתי שלרפואה צריך ללמוד שנת מכינה של מדעים וכו' ( אין לי רקע בלימודי מדעים כלשהם), האם לפיזיותרפיה גם צריך את שנת המכינה הזאת? אשמח אם יש עוד דברים שאני צריך לדעת ( אני מניח שיש) בצעדי הראשונים לעבר לימודים בח"ול. ממש סליחה על החפירה אבל אני טיפה אבוד בכל הנושא .. בתודה מראש, פיטר. (:
לימודי רפואה ניתן ללמוד במספר אונ' בהונגריה אנו הנציגים של האונ' המובילות סמלוויס, סגד ופייץ לאוניברסיטאות תנאי קבלה אחיד בחינה שמתקיימת בחודש מרץ, מאי ויוני. לכל מועמד יש אפשרות לבחור בין לימוד עצמי לבחינה או לימודים במסגרת מכינה קדם רפואית לכלל תחומי הרפואה כולל לימודי פיזיותרפיה. אני ממליץ לקבוע פגישת ייעוץ מסודרת במשרדינו במהלכה תקבל מידע על הבחינות כולל רשימת נושאי לימוד והסבר מקיף על העלויות והמכינה הנפתחת בינואר 2012. בהצלחה רוני
דרך מי ואיך ניתן לקבוע פגישת ייעוץ?
פיטר שלום, משרדינו נקרא "יוניברסיטי" 09-8858226 או לנייד 057-4450445 הפגישות חינם ללא כל התחייבות. נשמח לפגוש אותך. רוני
סגור