פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

איתי | 01:15  06/08/14
אהלן! אני שוקל לעשות תואר שני בפוליטיקה ותקשורת בLSE. האמת היא שיש לי בלאגן בראש אז אני אשמח לקצת סדר. ברשותכם, כמה שאלות- 1. אני אזרח האיחוד (פולין). מה המשמעות של זה מבחינת זכויות להקלות בשכ"ל? מחייה? וכדומה... 2. חשוב לי שאם כבר אני לומד בחו"ל אז שיהיה מוסד נחשב. ראיתי כל מיני דירוגים שונים ומשונים ורציתי לשאול האם LSE נחשב מוסד מכובד ומוערך בעולם ובארץ? 3. בתנאי הקבלה נכתב שהם דורשים תואר ראשון בממוצע 85. התואר שלי (אונ' ת"א) הוא במדע המדינה בממוצע 83, אבל יש לי 10 שנות ניסיון בתקשורת. האם זה אומר שלא יקבלו אותי או שהם גמישים ועשויים להתחשב בניסיון המקצועי שלי? 4. מה הסיכויים לקבלת מלגה בתחומים אלו כישראלי/אזרח איחוד? 5. באתר של התכנית כתוב שמדובר בתכנית full time באורך 12 חודשים. כשהם כותבים "full time" למה בעצם הם מתכוונים? מידי יום? המון שעות? תודה!
לימודים בבריטניה | 18:26  07/08/14
שלום איתי 1. אם לא חייתי במשך שלוש שנים רציפות תרום ההרשמה ללימודים באחת ממדינות האיחוד האירופאי אתה נחשב סטודנט בין לאומי מבחינת שכר לימוד, עם זאת אין לך צורך בויזת סטודנט וכך לא תהייה מוגבל בכמות שעות העבודה השבועיות שלך 2. LSE היא בין האוניברסיטאות המובילות בעולם ומופיעה תמיד בדירוגים העולמים בין ה100 ראשונים - בדרך כלל ב20 הראשונות. 3. לגיל ולנסיון יש פאקטור בקבלה 4. תוכל לבדוק את כל המלגות הפתוחות לישראלים דרך אתר המועצה הבריטית - www.britishcouncil.org/israel לגבי מלגות של האיחוד האירופאי או מלגות לאזרחים פולנים תוכל לבדוק גם דרך האוניברסיטה עצמה וגם דרך המכון הפולני לתרבות בארץ 5. תוכניות תואר שני בבריטניה הן באורך של שנה - קלנדרית ולא אקדמאית , לימודים מלאים הם בדרך כלל 5 ימים בשבוע , ישנם אופציות ל part time מאריך את התואר בעוד שנה לא ממומלץ בדרך כלל לסטודנטים בין לאומיים. אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות educationlynne@gmail.com
סגור