פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין שלום. אני מעוניין ללמוד מוסיקה באוניברסיטת לונדון ( goldsmith U. Of London) או ב University of West London. ממה שאנו קןראים לגבי תנאי הקבלה ומבחני הכניסה מדובר על Levels . למה הכוונה. מהם ה״ שלבים״ עליהם מדובר? מה הכוונה כשמדובר על Level one, Level two etc. אילו מבחנים עלי לעבור על מנת לעמוד בתנאי הקבלה ? בתיכון בו למדתי אין IB. כמו כן, איך מתנהלת שיטת הניקוד UCAS Tariff points? אודה גם אם תוכלי לפרט מה עלי לעשות שלב שלב על מנת להתקבל לאוניברסיטאות שציינתי. בבקשה לענות למייל שלי ולא בטלפון בו כמעט תמיד אני לא זמין . תודה רבה, שגיב
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 10:24  03/04/13
שגיב שלום אין לך שום צורך לשנות או להמיר את הציונים שלך בטופס הUCAS תחת החלק של חינוך אנא רשום בגרות ישראלית ומנה את כל המקצועות עם היחידות המופיעים בגיליון הציונים שלך ucas כבר עושים את עבודת ההמרה עבורך מול האוניברסיטאות. אם האוניברסיטאות מציינים שיש צורך במבחני קבלה או באודישנים , האוניברסיטה תצור איתך קשר באופן ישיר להסדיר את העינין בהצלחה
לין, המון תודה. בינתיים גם קראתי המון שאלות ותשובות לשואלים שקודמים לי פה במדור והמידע שניתן מאוד עוזר. אך יש לי באופן אישי קושי ואני מקווב שתוכלי לייעץ לי . אני ישראלי אך את לימודי והבגרות שלי אני עשיתי בקוסטה ריקה. אני מנסה ללכת לפי השלבים שאת מייעצת תחת חינוך ב ucas ובמקום לחפש ולרשום ״בגרות ישראלית״ , על אותו עיקרון אני מחפש לבחור ״בגרות קוסטה ריקה״ אך אפשרות זו לא קיימת. קוסטה ריקה לא מופיעה. נגשתי לשגרירות בריטניה בקוסטה ריקה אך אין עם מי לדבר שם, ורק הפנו אותי ללינק שאינו רלוונטי ללימודים. האם תוכלי לברר עבורי היכן עלי לחפש אופציה בה כן תופיעה המדינה בה למדתי, ואם לא קיימת, לקשר אותי אם מי שיכול לייעץ לי ולכוון אותי, על מנת שאוכל להגיש בקשת קבלה ולמלא את ציוני הבגרות שלי . אם תתני לי מייל או טלפון למי שאוכל לפנות על מנת לברר. הבגרות שלי אינה IB. היא בגרות לפי תקן וחוק משרד החינוך הקוסטריקאי. אך אני מאמין שקיימות בעולם עוד מדינות שלא מופיעות ברשימה של ucas, אולי מפני ששיטת הבגרות לא מוכרת או זהה לשיטות הבגרות במדינות שכן מופיעות באותה רשימה. אני מאמין שאם נכון הדבר, וזו הסיבה, ישנה איזושהי דרך אחרת או נוספת בשביל להעריך את הציונים או המועמד עצמו.אולי כן קיים טופס שונה ובנפרד למדינות שאינן ברשימה? אם את זקוקה לעוד אינפורמציה על מנת שתוכלי לכוון אותי בבקשה אימרי לי. אני מאוד אעריך את עזרתך. שגיב
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 11:14  11/04/13
שגיב בוקר טוב מה שם הבחינות שעשית בקוסטה ריקה ? האם ניגשת לבקולוריה הבין לאומית? אם זאת לא הבקולוריה והמדינה לא נמצאת ברשימה , הכי יעיל להתקשר ישירות ל UCAS פרטי הקשר בלינק המצורף http://www.ucas.com/about_us/contact_us/#csu
סגור