פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שלום רב. אשתי מסיימת את לימודי הדוקטורט שלה בפסיכולוגיה ומעוניינת לעבור התמחות באנגליה. אני מסיים השנה לימודי תואר שני בביולוגיה מולקולרית ומכיוון שהכיוון שלנו יהיה אנגליה, אני מתעניין בלימודי דוקטורט לביולוגיה מולקולרית או השלמה לוטרינריה. האם אוכל לקבל מידע על: 1) אפשרויות הויזה 2) תנאי הקבלה, מלגות שכר לימוד/קיום תודה רבה.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:35  19/07/12
שלום איזל מרגע קבלה ללימודים גבוהים על ידי מוסד לימודים מוכר ניתן להגיש בקשה לויזת סטודנט לכל אוניברסיטה יש רף קבלה משלו , ויש לבדוק באופן ישירי מול האוניברסיטה המענינת אותכם יש לקחת בחשבון שלימודי דוקטורט , מציאת מנחה המעונין בתזה אינה מספקת , על האוניברסיטה עצמה גם לקבל אותכם ללימודים פסיכולוגיה קלינית בבריטניה היא נושא קצת בעיתי רוב , אם לא כל התוכניות ממומנות על ידי משרד הבריאות ובדרך כלל לא מקבלים זרים אל התוכניות , בין אם להתמחות ובין אם ללימודים והתמחות עם זאת אני ממליצה לבדוק מול איגוד הפסיכולוגים בבריטניה www.bps.org.uk/membership/grades/gbr.cfm ניתן לבצע חיפוש על מלגות דרך האתר של המועצה הבריטית www.britishcouncil.org/israel בהצלחה
סגור