פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אור | 00:01  14/01/12
אהלן,אני רק התחלתי תיכון אבל מאוד רוצה ללמוד באנגליה,וצריך להתחיל לחשוב על זה מוקדם. כולם אומרים שצריך לחרוש כל היום בשביל סיכוי שם,האם זה נכון? ומה הפרמטרים לקבלה ללימודים בחו"ל(אנגליה)? אני מודאג מכוון שאני במגמת מוזיקה ואומרים לי שצריך לעזוב הכל בשביל המטרה שלי. תודה רבה למי שיענה,זה מאוד חשוב לי,מאוד!
לין פלדמן | 13:14  16/01/12
אור שלום תודה על פנייתך הדבר החשוב הוא להצליח בלימודים שלך עכשיו בתיכון , לעשות בגרות מלאה , לפחות 2-3 מקצועות ב 5 יחידות עם ציונים גבוהים - 90 ומעלה השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא מה אתה רוצה ללמוד כשתהייה גדול , יש לך עוד מספר שנים לא קטן לפני שאתה תגיש מועמדות ללימודים , כך שיש לך זמן לחשוב בהצלחה
אור | 19:32  18/01/12
מתמטיקה הוא נושא חשוב? אם אני ב3 יח״ל זה מוריד או מוריד דראסטית את הסיכויים לקבלה? ואני רוצה ללמוד משפטים שם... יש לך אולי עצות לשיפור האנגלית לרמה של שפת אם? אין לי ממש הכוונה ואני מאוד צריך... תודה מראש אור
לין פלדמן | 09:32  19/01/12
אור שלום אתה צריך להחליט מה אתה רוצה ללמוד לתואר הראשון שלך בכדי לדעת אילו מקצועות רצוי לעשות ברמה מוגברת של 5 יחידות אני ממליצה ללמוד היטב בתיכון שלך בכדי לעלות את רמת האנגלית שלך בהצלחה
סגור