פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

שי | 10:34  25/05/10
שלום, אני סטודנט שנה ד' להנדסת תעו"נ באריאל.אני מסיים את לימודי ביולי ורצוני ללמוד לתואר שני. אני יודע שרוב מהנדסי התע"ונ משלבים לימודי תואר שני עם כלכלה ומנהל עסקים.רציתי לשאול אם יש אפשרויות מועילות אחרות (תחום התמחותי הוא מערכות מידע) ? האם במכללה להנדסה בירושלים יש אפשרות ללמוד תואר שני? תודה על העזרה.
שמיר שני | 14:06  25/05/10
שי שלום, נכון להיום לא מוצעות תוכניות לתואר שני אצלנו במכללה יחד עם זאת התכנון הוא בשנתיים-שלוש הקרובות כבר יהיו (עובדים על זה כבר כעת). על כל פנים, אכן לא מעט מן הממשיכים לתארים שניים אחרי תואר ראשון בתעו"נ נוטים לכיוון של מנהל עסקים מאחר והתחומים נושקים/קרובים בעולם התוכן. אולם בהחלט יש אפשרויות נוספות - ישנו תואר שני בהנדסה הנלמד במספר מקומות בתחום מערכות המידע (אורכו כשנתיים ולדעתי נלמד בטכניון וגם במכללת אפקה). ישנה גם אופציה לתואר שני במדעי המחשב (יכול להיות שמצריך השלמות כלשהן). בהצלחה, שני
היי שי, מקווה שלא מאוחר להתציע לך עוד משהו, אני לומדת לתואר שני כרגע, בHIT בחולון. ממש לקראת סיום(: יש אצלנו התמחות בהנדסת מערכות או אבטחת איכות QA. זה מותאם לאנשים עובדים אחרת לא הייתי באה. זה נקרא "ניהול טכנולוגיה" כי זה המשך של הנדסת תעו"נ עם הכוונה לניהול.תכל'ס זה ממש מעניין וכדאי לשמוע עוד... מצרפת לך את הקישור לאתר
סגור