פורום מערכות מידע

בהנהלת: ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מערכות מידע, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי הוא ראש ההתמחות לניתוח מערכות מידע בקריה האקדמית אונו. מעבר לתפקידו זה הוא שימש במגוון תפקידים כמו גם כחבר נשיאות לשכת מנתחי מערכות המידע וחבר הוועדות המקצועיות בלשכה. ד"ר רחימי, הוא בעל תואר ראשון מהמכללה למנהל, בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר שלישי במערכות מידע מאוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה.

שיר | 08:57  26/10/09
יש לי תואר בחינוך ואיני מעוניינת להמשיך לעסוק בתחום, חשבתי להמשיך ללמוד לתואר שני-מנהל עסקים, אילו אפשרויות תעסוקה הוא יכול לפתוח לי? אני מודעת לכך שיש התמחויות שונות-ורציתי לשאול מהי ההתמחות במערכות מידע?
שיר שלום, לימודי מנהל עסקים לתואר שני הם בין הלימודים המבוקשים והפופולריים ביותר בארץ ובעולם. בעלי השכלה (תואר ראשון) ממגוון תחומים ואנשים העוסקים בפעילויות שונות ובעלי קריירה מכל קשת העשייה הכלכלית-עסקית נוהרים ללימודי M.B.A, מתוך הבנה שלימודים אלו מאפשרים לרכוש מיומנויות ניהול ולהשתלב בעולם העסקים והמסחר ולהתברג במשרות ניהול בכירות בחברות עסקיות ופיננסיות. באופן כללי ההתמחות במערכות מידע וטכנולוגיה מכשירה את הסטודנטים לנהל ולעבוד עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות המהוות מרכיב מרכזי בכל ארגון עסקי לרבות במשרדי ממשלה, בבנקים, בחברות ביטוח, באוניברסיטאות, במפעלי תעשיה ועוד. בוגרים המעוניינים להשתלב בתחום הטכנולוגי יוכלו לעשות זאת במגוון תחומי תעסוקה כגון: ניתוח מערכות עסקיות, בינה עסקית (BI), פיתוח אפליקציות עסקיות בסביבת DOT NET, הטמעות מערכות ERP (ממנו ניתן להתקדם לתפקידים של מיישמי ERP), ניהול יחידות IT קטנות וכן תפקידי שיווק הדורשים היכרות עם מוצרי היי-טק. בהצלחה !
סגור