פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום
 
מנהל פורום לימודי משפטים

 
שלום, אבקש לברר האם חל שינוי בנוגע לתקופת ההתמחות במשפטים , משום מה לא קיבלתי תשובה מוחלטת לגבי הנושא הזה מהמכללות שפניתי אליהן לרישום ומאוד חשוב לי לדעת האם זה שנה או שנה וחצי .. כמו כן אם אכן חל שינוי האם בעלי תואר שני בתחום כגון מינהל עסקים זכאים לקיצור לשנה במקום שנה וחצי .. ליזה
מנהל פורום לימודי משפטים | 21:19  26/10/16
שלום רב. לא צריך לפנות למכללות כדי לבדוק דבר כזה אלא פשוט להתקשר ללשכת עו"ד. מעבר לכך היו הרבה פרסומים אודות הארכת תקופת ההתמחות לשנה וחצי. לגבי תואר שני נקבע כי תקופת ההתמחות לפרק זמן של שנה תתאפשר לסטודנט אשר יעמוד בשתי הדרישות הבאות: א. הסטודנט/ית למד/ה תואר ראשון נוסף או שני נוסף בכל תחום שהוא. ב. הסטודנט/ית השתתפ/ה במהלך תקופת הלימודים בפרקטיקום בן 80 שעות שצריך להיערך בתיאום עם לשכת עו"ד במהלך התואר. מציע לפנות לתשובה מסודרת ואולי שאלות נוספות ללשכת עו"ד בירושלים מחלקת מתמחים.
 
 
 

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?
 
סגור