פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שלום לכולם. התקבלתי ללימודיי משפטים במכללת שעריי משפט לאוקטובר הקרוב. מכיוון שטרם התחלתי את לימודיי,הייתי שמח אם בוגריי המכללה והסטודנטים שלומדים בה יספרו לי על המכללה בקצרה:הוויה,רמת לימודים,מציאת התמחות יוקרתית לאחר סיום התואר ,וכיוצא בזאת.כל מידע שיוכל לתאר לי את הלימודים במכללה יתקבל בברכה. תודה רבה
שלום רב. עצה- למה שפשוט לא תקפוץ למכללה בימים הקרובים? תסתובב בספריות וברחבי הקמפוס ובקפיטריות? תוכל לפגוש סטודנטים שלומדים שם כעת, גם בשנים מתקדמות שמצאו כבר התמחות ותוכל באופן ישיר לברר ולשאול, כולל קבלת טיפים ועצות. בהצלחה רבה
גדי | 17:41  08/07/09
ראשית שיהיה לך בהצלחה. האם בדקת אפשרויות של מכללות אחרות? אני נוטה להרשם למרכז האקמי למשפטים ברמת גן, ידוע לך משהו על מקום זה? אשמח לשמוע ממך

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור