פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

maya | 19:18  01/01/09
הייתי רוצהללמודמשפטים יש לי שתי בנותואני עובדתבמשרה מלאה , יש לי מכינה קד"א ממוצע 87 ,יש לי כמה בחינות של מועצת רו"ח ,והתחלתי מסלול תואר ראשון במדעי המחשב ומערכות מידע בעמק יזרעאל . איפה הכי כדאי ללמוד והאם זה אפשרי
ליאור פ | 22:29  07/01/09
ללמוד זה אפשרי בוודאי. השאלה כמה הסחות דעת וכמה אנרגיה תשקיעי בעבודה ובבית במהלך הלימודים. מטבע הדברים רבים מהסטודנטים הם עובדים תוך כדי הלימודים. מה שחשוב הוא למצוא את שביל הזהב שלך. מהם השעות הטובות שלך? כמה חופש תוכלי לקבל מהעבודה בזמן המבחנים? מציאת בייבי סיטר לילדות בערב-שניים לפני עבודה חשובה או מבחן וכהנה וכהנה. רצוי למצוא את השעות בהם את פורייה ורעננה ולנסות לנצל כמה שאפשר את הזמן היקר הזה. הבעיה היא שיש לך 2 משרות מלאות (עבודה ובית) והמשימה קשה שבעתיים, אבל כאמור אפשרית. לעיתים, דווקא לחץ של זמן מוציא מהאדם יכולות גבוהות. שאלה מקדימה לגבי איפה כדאי ללמוד היא, איפה יקבלו אותך. לשם כך עלייך ליצור קשר עם מס' מכללות (והייתי מתחיל באלו בעלות "שם" בשוק העבודה כמו המכללה למנהל בראשל"צ והבינתחומי בהרצליה ורק אח"כ עובר למכללות סבירות כמו רמת גן, נתניה, הוד השרון וקריית אונו) ולברר האם נתונייך מספקים. יש לשקול כמובן מרחק מהבית, פיזור של שעות הלימודים במשך השבוע ועוד. לשם הנוחות, רצ"ב מס' הטלפון של מרכז הייעוץ של המכללה למנהל בטלפון 9634103 -03. בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור