פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שלום. סיימתי שנה שלישית במכללה למנהל עם ממוצע מעל 90. הציעו לי להתחיל את התואר השני של המכללה למנהל. הבעיה- אני רוצה לצאת ללימודי תואר שני באוניברסיטה בחו"ל. אמרו לי שעם תואר שני של מכללה קשה להתקבל בחו"ל לאוניברסיטה מובילה (הארוורד, ייל, קולומוביה) ולכן אני חושב לנסות להתקבל לחיפה לתואר שני (אני במקור מהקריות). בקיצור, האם השיקול שלי נכון? תודה
איריס | 17:26  24/08/08
ירון שלום, ככל הידוע לי לא מכירים בתואר LLM גם מאוניברסיטאות אחרות בישראל כשאתה מנסה להתקבל לתואר שני בארה"ב. לאחרונה סיימה בוגרת של המכללה את התואר השני באונ' קולומביה, והיא כן עשתה את התואר השני במכללה. זה בהחלט סייע לה להתקבל למוסד המכובד. שלח אלי מייל, דרך מזכירות הסטודנטים - הן יודעות איך להעביר אלי פניות, ואשמח לסייע במידע או במפגש עם איש סגל שלמד בחו"ל לדוקטורט ויוכל לייעץ לך מנסיונו, על הדרך הטובה ביותר ללמודים מתקדמים בחו"ל. איריס
ליאור פ | 00:11  27/08/08
שלום ירון. עקרונית, התואר השני של המכללה מוכר וישנם לא מעט בוגרים שסיימו תואר שני במכללה ונסעו ללימודי תואר שני בארה"ב. גם אם תסיים תואר שני באוניברסיטה, יש להניח שתידרש לצורך לימודי המשך בחו"ל, לעשות את התואר השני של אותו מוסד אקדמאי. אם לאור הישגייך "הוזמנת" להתחיל את התואר השני של המכללה, אל תהסס. ניתן לעשות את התואר השני אף במקביל להתמחות ולסיים את ההתמחות עם תואר שני. אין לי ספק שהתואר השני יכול לסייע לך בקבלה למוסדות בחו"ל. אמנם שום דבר לא מובטח, אבל השכלה נוספת (ורצוי גם המלצות) מהווה אינדיקציה נוספת ליכולותיך. בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור