פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

יקיר ד | 21:52  24/05/08
יש לי שאלה בנוגע לתואר משולב של משפטים ותקשורת. אני מתעניין כרגע במגוון רחב של חוגים על מנת להחליט מה ללמוד. קראתי באיזה מקום שיש תואר משולב של משפטים ותקשורת,אבל כשהתחלתי לברר במכללות על התואר הזה נוצר אצלי בלבול גדול. חקל מהמקומות בכלל לא הבינו על מה אני מדבר וחלק מהם הציעו לי התמחות בנושא תקשורת וטכנולוגיה. אני אשמח אם תעשו לי קצת סדר בדברים ואם תכלו אולי להמליץ לי על מכללות טובות שמשלבות בין התארים. תודה.
שלום רב. שילוב של משפטים ותקשורת נשמע לי מצוין ומאוד מעניין. הבעיה היא שלמיטב ידיעתי אין היום מכללה שמציעה תואר משולב של משפטים ותקשורת במקשה אחת. מה כן יש לך? יש אופציה להירשם ללימודי תקשורת של המכללה למנהל ולנסות לשלב אותם עם משפטים בהמשך. קח בחשבון וזאת מבלי להתחייב, שכנראה עוד שנתיים, ייפתח בקמפוס של המכללה למנהל ביה"ס לתקשורת שיושב כיום בת"א ואז ייבנו תוכנית משולבת. זה התכנון והלוואי שיתקיים. בכל מקרה ההמלצה שלי היא להתחיל משפטים בשנה הבאה ולנסות לשלב בשנה השנייה של לימודי משפטים, לימודי תקשורת, במידה ואכן ייפתח ביה"ס לתקשורת (ושוב, זה התכנון והכוונה). לשאלות או בירורים בנוגע לקבלה, מסלולי לימוד, מלגות: במרכז הייעוץ של המכללה למנהל בטלפון 9634103 -03 כל המידע הנדרש, כולל תנאי רישום, של המכללה למנהל: http://yedion.colman.ac.il/~colman/1rish
שני בר | 23:32  29/09/08
קראתי באתר המכללה למנהל כי קיים תואר המשלב בין משפטים לתקשורת אך לא הורחב על כך, רציתי לדעת האם קיימים מוסדות נוספים המשלבים את שני התארים ומה בדיוק זה אומר, איך משתלבים הנושאים, האם מדובר בשני תארים נפרדים כך שבסוף אני בוחרת התמחות בכל אחד מהם או שאני בוחרת את ההתמחות מבניהם? אשמח אם תוכלו לענות לי על השאלות ולפרט קצת בנושא, תודה!
שני בר | 23:32  29/09/08
קראתי באתר המכללה למנהל כי קיים תואר המשלב בין משפטים לתקשורת אך לא הורחב על כך, רציתי לדעת האם קיימים מוסדות נוספים המשלבים את שני התארים ומה בדיוק זה אומר, איך משתלבים הנושאים, האם מדובר בשני תארים נפרדים כך שבסוף אני בוחרת התמחות בכל אחד מהם או שאני בוחרת את ההתמחות מבניהם? אשמח אם תוכלו לענות לי על השאלות ולפרט קצת בנושא, תודה!

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור