פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

frequentFlyer | 13:39  04/11/09
שלום אביתר, אני בוגרת בית ספר לעיצוב ויש לי תואר ראשון, אבל האהבה הראשונה שלי היא לציור. אחרי תקופה של חסימה די רצינית אני רוצה לחזור מאוד לצייר, ולשם כך חשוב לי שתהיה לי מסגרת ומישהו שאני מעריכה להתייעץ איתו ולהיעזר בהנחייתו. שאלתי אנשים שאני מכירה שלמדו אצל ראובן קופרמן ואמרו לי שהוא מורה נפלא. אני גם מעריצה את העבודה שלו לחלוטין. אינני יודע אם הוא מלמד מחוץ למסגרת של תואר או לימודי תעודה. אני מחפשת כרגע משהו עצמאי, לבד או בקבוצה, זה לא משנה לי. האם יש לך מידע בנושא? אשמח לתשובתך ותודה
אני למדתי שם שעות בציור לתראפיה ויש להם מרצה מעולה לציור ורישום (ענת מנר) אפשר לקחת מסלולים ארוכים של 300 שעות אך ניתן גם קורסים קצרים, שווה לבדוק.
שולה | 13:47  20/05/10
אני לומדת במכללת ורצברגר..מאוד לא מרוצה...המורה באמת מקסימה ביותר אך מהמכללה אני מאוד מאוכזבת...הם מאוד יקרנים ובנוסף מחפשים איך לקחת עוד ועוד כספים ללא צורך...בזמן תערוכות הם פשוט לא מתיחסים לתלמידים גם לדברים מאוד חשובים ומפסיקים כול פעילות למשך שלושה שבועות...בשיא חוצפתם מבקשים שניהיה שומרים בתערוכה ללא תמורה כספית ממש חוצפנים...אפשר ללמוד במקומות אחרים הרבה יותר זולים המתיחסים לתלמידים בחום והבנה
מנהל פורום | 16:37  08/11/09
היי במקרה קיימת קבוצה שמנהלת ד"ר בלה נוביצקי אמנית בפני עצמה. ואחת שלדעתי תוכל לפתח את הכוונים ואת היצירתיות שבך. צריך רק לבדוק אם יש לה מקום. זה בימי שני בקבוצה. מאוד ממליץ כי הדוקטורט שלה כאמנית הוא על פיתוח יצירתיות ופתיחת חסימות . תודיעי לי אם את רוצה ואצור עימה קשר. בידידות אביתר
סגור