פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

רציתי לשאול אותך אם אתה יוןדע משהו לגבי התוכנית החדשה של לימודי רפואה ב 4 שנים? לי יש תואר ראשון בגאוגרפיה וניתקלתי איפשהו באינטרנט בכתבה בעניין הזה שהתוכנית פתוחה גם בפני אנשים שלאו- דווקא עשו תואר בביולוגיה אלא גם לאנשים עם תואר ראשון במקצועות אחרים. האם זה נכון? אתה יכול להסביר לי על התוכנית ככה בכמה מילים? אני מאוד אשמח
ד"ר כהן | 13:22  05/08/09
שלום למיטב ידיעתי הקבלה לבית ספר לרפואה לבעלי תואר ראשון קשה גם כבוגר ביולוגיה. על אחת כמה וכמה כבוגר של כל תואר אחר. אם ברצונך ללמוד רפואה ואין ברשותך הציונים הדרושים, אני ממליץ לשקול לימודי רפואה בחו"ל לצורך כך אשמח להמשיך ולייעץ בברכה moshe@medicaldoctor.co.il
סגור