פורום לימודי וטרינריה

בהנהלת: ד"ר אריק אלחלל  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי וטרינריה הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודי וטרינריה בארץ ובחו"ל ,לספק מידע אודות דרישות קבלה,תכני לימודים והשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אריק אלחלל

הפורום מנוהל על ידי ד"ר אריק אלחלל,רופא וטרינר ונציג הפקולטה לרפואה וטרינרית בברנו-צ'כיה.

שרית | 09:53  22/03/09
כמו הרוב,,ככל שאני מתעניינת יותר בלימודם אקדמיים.. אני חוזרת לאותו נקודה- החלום הגדול שלי להיות וטרינרית! ברצוני להתחיל לימודי תואר ראשון בביולוגיה,, אני יודעת שני צריכה לסיים את התואר עם צייונים גבוהים מאוד בכדי להתקבל ללימודי הוטרינריה בארץ אפשר לקבל פירוט יותר עד כמה הציונים צרכים להות גבוהים,, ומה מידת הקושי?! וכמו כן מידת הקושי בלימודי הוטרינריה לאחר מכן כמו כן, ציון הפסיכומטרי הדרוש הוא 640 - האם ציון בסביבות 680-700 יספיק?!
היי שרית לידיעתך ישנה אפשרות להתחיל ישירות לימודי וטרינריה במסלול של שנתיים בישראל ועוד 4 שנים בחו"ל. זה חוסך לך זמן ומאפשר לך להיות בטוחה שאת במסלול הנכון ולא להתאכזב במידה ולא תתקבלי אחרי התואר הראשון. אם תרצי עוד פרטים את יכולה לכתוב לי kobimono@inter.net.il
אריק אלחלל | 00:17  31/03/09
שלום שרית. ע"מ להתקבל ללימודי וטרינריה בארץ,יש צורך בתואר ראשון בציון גבוהה ובציון פסיכומטרי מעל 640.בשל הביקוש הרב ללימודי וטרינריה יוצא שע"מ להתקבל יש להגיע לממוצע של 90 בתואר הראשון וציון פסיכומטרי בסביבות ה 690.שני הציונים הללו נחשבים לציונים גבוהים למדי אשר רק חלק קטן מסה"כ הסטודנטים מגיע אליו. לאילו אשר לא מתקבלים ללימודי וטרינריה בארץ או שלחילופין,מעדיפים להתחיל ללמוד החל משנה א בפקולטה לוטרינריה ולסיים את הלימודים ב6 שנים במקום ב 7, קיימת האפשרות ללמוד בחו"ל בשפת המקום או במגוון התוכניות הקיימות באנגלית בארצות אשר אינן דוברות אנגלית.תוכניות באנגלית קימות בצ'כיה,הונגריה,סלובקיה רומניה ופולין. לשאלתך השניה לגבי הקושי בלימודי הוטרינריה-כמו בכל מקצועות הרפואה,גם ברפואה וטרינרית נדרש מאמץ לימודי רב אשר מצריך התמדה והרבה עבודה קשה. בהצלחה
סגור