פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

מאיה | 00:09  30/03/14
שלום, אני מתלבטת אם ללמוד מדעי מחשב. השאלה שלי, כדי לעבוד בתחום האם רק הלימודים זה מספיק ? האם צריך ידע מקיף מעבר ללימודים עצמם.. בנושא של מחשבים וכו'.. ? אני רוצה לשלב מדעי מחשב עם מתמטיקה.. ובעקרון פחות מתחברת למדעי מחשב, אבל הציעו לי לנסות לשלב את שני התחומים ולכן אני מתלבטת.
מנהל פורום לימודי מדעי המחשב | 10:30  30/03/14
שלום מאיה. אין צורך בידע קודם על מנת להשתלב בלימודים עצמם. לא ברור משאלתך מה האלטרנטיבה שלך חוץ ממדעי המחשב בשילוב מתמטיקה? האם ללמוד רק מתמטיקה? באיזה תחום את מעוניינת להשתלב לאחר סיום התואר? בהצלחה,
מאיה | 10:50  30/03/14
אני אלמד הוראת מתמטיקה, ומתלבטת אם לשלב את זה עם מדעי מחשב ואז לפתוח לעצמי אפשרות לעבוד גם בתעשייה, או לשלב את זה עם לשון עברית שנשמע לי גם חוג מעניין.
מנהל פורום לימודי מדעי המחשב | 11:44  30/03/14
אם כך, מדובר בשיקול אישי שלך על סמך התחברותך לתחומים שציינת. לגבי מדעי המחשב, אני יכולה להגיד לך שמדובר בתואר פרקטי שיכול לפתוח בפנייך דלתות רבות. לגבי תחום הלשון, אינני מכירה את אפשרויות התעסוקה בתחום, למעט הוראה. בהצלחה,
maya | 13:17  30/03/14
האם לימודים לתואר ראשון במדעי מחשב, מספיקים כדי לעבוד בתחום של מדעי המחשב.. ? האם הם נותנים את 'הכלים' המספקים כדי לעבוד בתחום ? או שצריך הרבה ידע כללי מעבר למה שלומדים בתואר ?
מנהל פורום לימודי מדעי המחשב | 09:26  31/03/14
בהחלט כן. ניתן ללמוד את התחום גם ללא ניסיון קודם. התואר משלב תיאוריה לצד פרקטיקה ומספר את הכלים להשתלבות מקצועית בתעשייה. בהצלחה,
מאיה | 01:48  04/04/14
תודה רבה ! עזרת לי מאוד :) יש לי עוד שאלה.. מה בדרך כלל שעות העבודה בתחום של מדעי המחשב ? (שמעתי שעובדים מסביב לשעון עד 20 בדרך כלל..)
סגור