פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

שלום רב, רציתי לשאול משהו, אני מתחיל השנה תואר שני בסוציולוגיה ארגונית, כמו כן אני מתחיל מספר קורסים בתואר ראשון במערכות מידע, המטרה היא לסיים את שני התארים ולתת סוג של שילוב ביניהם. לפי מה שאני הבנתי בעיה מסוימת בארגונים היא חוסר היכולת שלהם להתאים את המערכת שלהם לארגון עצמו ולפעילות בארגון, ומכך לדעתי השילוב יכול להיות משהו מיוחד להכניס לשוק ובהחלט נשמע מעניין לעבוד בו (יעוץ ארגוני למערכות מידע). רציתי לקבל חוות דעת על הרעיון.... מבחינת זמנים זה אפשרי מבחינתי כי אין לי בעיה לא לעבוד במשך שנה שנתיים (נשרוף חסכונות, המון תודה מראש, אורן
הי שלום שמי שרון ואני עובדת עם מרכז אקדמי דן – האקדמיה של חברות הייטק התואר במערכות מידע ניהוליות משלב לימודים בעולמות הניהול והטכנולוגיה. בוגרי התואר יכולים להשתלב בארגוני הייטק ו- IT בתפקידים של: תוכניתנים, מאפייני ומנתחי מערכות, מנהלי בדיקות תוכנה, מנהלי הדרכה והטמעת מערכות. אני מציעה לך להגיע למרכז אקדמי דן בפ"ת ולהתרשם בעצמך תוכל גם לתאם פגישת יעוץ מיועצת מקצועית בטלפון 4969*ולהכנס לאתר www.dan.ac.il
מנהל פורום לימודי מדעי המחשב | 12:39  26/08/12
הי אנא פנה לפורום מערכות מידע
סגור