פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

אושיק | 17:22  26/07/10
שלום חברים אני אוטוטו בן 30 והחלטתי לעשות שינוי בחיי וללמוד מדעי המחשב, תחום שתמיד עניין אותי ( בוגר מגמת מדעי המחשב בתיכון קרית ביאליק ) אך לעולם לא עסקתי בו. בכל מקרה הבעיה שלי שאני לא אקדמאי ככה שכל המסלולים לשינוי מקצוע אינם מתאימים לי ובמקביל גם אין לי פסיכומטרי או בגרות מאד מרשימה ( ממוצא 95 אני מעריך ) רציתי לדעת העם במוסדות המובילים ( טכניון או אחת האונברסיטאות ) יש מסלולים מיוחדים עם תנאי קבלה מקלים לאנשים קצת יותר מבוגרים ( בשביל להימנע מביזבוז זמן על שיפור הבגרות או על גישה לבחינות פסיכומטרי ) אשמח לכל מידע בנושא........
היי אושיק, אף פעם לא מאוחר מידי להתחיל ללמוד (-: מכללת רמת-גן היא המרכז הגדול ביותר של האוניברסיטה הפתוחה ומציעה 68 מסלולי לימוד בתחומים שונים וביניהם תואר חד-חוגי ותואר דו-חוגי במדעי המחשב. לטובת לימודים לתואר ראשון של האו"פ לא נדרשים תעודת בגרות ו/או פסיכומטרי כך שבעצם אין תנאי קבלה כלשהם. אני חושבת שכדאי מאוד שתגיע לפגישת יעוץ אישית כדי לבחור את המסלול המתאים לך והדרך לשלב אותו בחיים המקוצעיים והאישיים שלך. בהצלחה! נטלי גרויסמן יועצת לימודים מכללת רמת-גן
סגור